Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy fiúval távkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval távkapcsolatban voltunk, és elég durván megbántott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából szerettem, csak itt volt a ballagás, haverokkal összejöttünk, és sajnos megcsaltam őt egyik osztálytársammal, és hát azt mondtam neki, hogy azért, mert ő itt volt, ő meg távol.


Erre azt mondta, hogy akkor ennyi erővel miért nem a szomszédommal csaltam meg, hiszen ő még közelebb van, sőt, az apámmal, vagy éppen a kutyámmal, úgyis mindig az ölemben hordom.


Hogy lehet ilyen bunkó ha elvileg szeret?


2023. júl. 5. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És Te?
2023. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én maximálisan neki adok igazat. Ugyanis ebben a sztoriban nem te, hanem egyedül ő az áldozat.

Tekintve hogy nem megcsalni kellett volna, hanem megmondani neki kerek perec, hogy "Figyelj ide, nekem ez a távkapcsolat nem fog menni, mert viszket a p.csám". És akkor nyugodtan szétváltak volna az útjaitok. Bizonyára én még sokkal cifrábbakat is a fejedhez vágtam volna, amit valószínűleg nem raktál volna zsebre, ha én lettem volna a srác helyében, és még örülj neki, hogy higgadtan kezelte az áldozatod!

2023. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
100%-ban igaza van több mint 2 évig éltem távkapcsoltban mielőtt összeköltöztünk a barátnőmmel soha nem jutott eszembe megcsalni de ha mégiscsak meg tettem volna a pofámról égett volna le a bőr őt hibáztatni érte. De vissza fordítom a kérdést te hogy lehetsz még nagyobb bunkó ha elvileg szereted ?
2023. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
off: Mennyi a távolság/idő arányod ha a barátod elmegy a boltba reggeliért már fére kúrhatsz ? Vagy csak ha mondjuk a közeli nagyvárosba ? Esetelg időre megy ? egy óra után már ok vagy 1 nap ?
2023. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet ilyen bunkó ha elvileg szeret?"


Lehet hogy már nem is szeret, azután hogy megcsaltad, és hibáztatod is őt, pedig semmit nem tett ellened. Jogosan volt kiakadva rád.


Ő bántott meg téged?! Te arra nem gondolsz hogy nem csak neked vannak érzelmeid? Ez olyan mintha sorozatgyilkossá válnál és kiakadnál a rendőrségre hogy bevisznek a börtönbe. Nem is veszed észre komolyan hogy te mi rosszat csináltál? Ennyire nem létezik nálad a hűség szó?

2023. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez is valami troll kérdés. Kérlek nyugtassatok meg. 😑
2023. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát, nagy a valószínűsége, hisz a nyári szünet néhány embernél kifejezetten unalmasan tud telni.
2023. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelted, hogy offolt. Legközelebb gondolkodj, vagy ne is kezdj bele kapcsolatba, ha ennyire nem megy.
2023. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Én is dobtalak volna ilyen után. Nem te vagy ám az egyetlen lány a vílágon. Jobbat is fog találni nálad.
2023. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő bántott meg téged? Te eléggé kifordítottan nézed a dolgokat.
2023. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!