Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudok tenni, ha már nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha már nem bírok leállítani valakit? Eddig sikerült, de mióta barátom lett, a fiúra egyszerűen nem lehet hatni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De pontosan mit kene leallitani? Eroszakos? Elb@ssza a penzt szerencsejatekra? Ameg nem irod le mi a pontos problema aligha fogsz kielegito valaszt kapni
2023. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Volt egy-két zűrös pasim, akik erőszakoskodtak velem, és mindig sikerült megnyugtatni, meg leállítani, hogy ne bántsa őket. Most kaptam a hírt, hogy az egyikkel verekedett.
2023. aug. 3. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Kerüld az elmebetegeket. De így azonnal kapcsolat megszakítás mindenkivel aki iszik, drogozik, erőszakos, agresszív és bántalmazó.

Értem hogy a normál az unalmas meg nincs benne izgalom, de ez csak rosszabb lesz.

2023. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen erőszakos patkányok előbb-utóbb ráfáznak maguktól, de én azért tennék lépéseket most is. A minimum az, hogy ezek után letiltod.
2023. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Ne állítsd le, hagyjad, hiszen azt csinál, amit akar, de akkor ne mond el neki, ha az éppen aktuális pasid összevert.
2023. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mathison válasza:
100%

Ne akard leállítani!

A legtöbb nő azt hiszi, meg tudja változtatni a pasit. Eddig ilyen, meg olyan volt, de majd mellette, az ő segítségével ...

Nem, nem fog változni. Legalább is alapjaiban nem. Ha erőszakos, verekedős, akkor az is marad, kivéve, ha ő maga, saját magától megvilágosodik.

Az egyetlen értelmes dolog, ha megmondod neki, hogy ez nem tetszik benne, és szakítasz vele (feltéve, ha nem tartasz attól, hogy bántani, vagy zaklatni fog).

És tényleg szakítani is kell, ígérjen bármit is. (úgy sem fogja betartani)

És a jövőben ha agresszív pasival találkozol, alapból kerüld. Az lesz a vége, hogy valamelyik téged fog lecsapni.

Ezt pasiként mondom, úgy, hogy láttam jó pár ilyen kapcsolatot.

2023. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mézga Krisztina válasza:
100%

Tyűha! Értitek egyáltalán, miről van szó?

A kérdező lánynak van egy barát barátja (nem pasija), aki - miután megtudja, h a lánynak erőszakos pasija volt/van - védelmezve és megbosszulva a bántalmazott lányt, a barát barátnéját, jól meg akarja verni az aktuális bántalmazót. Eddig sikerült ezt leállítani, de most nem, összeverekedett a kérdező erőszakos pasijával.

A lányt, vagyis a kérdezőt nem értem, miért kezd erőszakos palikkal? S miért baj, ha a barát barátja jól elveri őket? Vagyis félti a kérdező, mert ezek szerint olyan környezetben élhet, ahol a verekedés mellett előkerülhet kés is pl.

Kérdező: miért kell olyan kínálatból meríteni, ami a legalja? Miért nem normális pasikkal kezdesz? Vagy azzal a barátoddal, aki meg akar bosszulni, védeni? Mellesleg partnernek ő se lenne jobb, sajnos. Mindig bántalmazott akarsz lenni? Jólesik, ha meggyepálnak? Én inkább menekülnék onnan, ahol vagy, jó messzire...

2023. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!