Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 5évig voltam együtt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DDáviDD_offical kérdése:

5évig voltam együtt egy csajjal és szakított 8honapja Tudnátok tanácsot adni? Már nem birom tovább.

Figyelt kérdés

5évig voltam eggyüt vele 8 honapja szakított, de még mindig tartjuk a kapcsolatot. Én próbálkoztam mindennel, hogy ujra össze jöjjön velem. Mindent bevállaltam amit régen nem. Mindig a kedvébe akartam járni szó szerint a legaranyosabb dolgokat probáltam meg minden. Egyszerűen nem akar össze jönni velem... próbáltam a okát kérdezni többszőr is mikor szakított annyit mondott időre van szüksége pár honnapal késöbb, annyit hogy érezte hogy nem felelt meg nekem és azért, most meg azt mondta, hogy tulzottan féltékeny vagyok meg csak magamnak akarom és ez így tul mérgező kapcsolat a számára.

Nem rég lek*rva anyázott és elküldött a pics*ba mert 3 napig naponta meg kérdeztem van e pasija.

Mit tehetnék? Mi az igazsság? Én megörülök érte. Valaki valami tanács? Előre is köszönöm.



2023. aug. 18. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg túl sok vagy neki. Nekem már így is túl sok vagy, hogy nem ismerlek, és csak az alapján, amiket leírtal.


Szerintem nem kap tőled levegőt.

2023. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Becsicskultál, tehát teljesen a csaj irányított olyankor kiszeretnek
2023. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ilyen sok évet ezért eldobni nekem kicsit fura. De akkor miert irt nekem utána továbbra is? Elkeseredésembe utána mondtam h én nem fogok vele beszélgetni barátként és ő meg eröltette h igen sőt minden maradjon ugyan úgy csok meg minden csak barátként és most meg ez pont fordítva van. Miért van ez az oda vissza dobálozás.
2023. aug. 18. 18:19
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Inkább öt évet dobni el, mint egy egész életet!

Ha nem tud veled lenni, akkor a legtisztességesebb dolog szakítani, neked meg nincs más lehetöséged, mint elfogadni a döntését.

Öszintén szólva, ha engem valaki 8 hónappal a szakítás után még mindig zaklatna, az csak megerösítené, hogy jól döntöttem.

Tudomásul kellene venned, ö nem a tulajdonod, nem egy tárgy, hanem önálló ember, a saját életéröl ö dönt és ebbe te nem tartozol bele többé. Minél elöbb tudomásul veszed a tényeket, annál elöbb képes leszel tovább lépn te is.

2023. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy tartod vele a kapcsolatot. Ha minden nap ér valamilyen tőle származó inger, akkor nyilvánvaló, hogy nem fogod tudni elengedni. A másik, hogy ne nyald a s***ét, mert ezzel örömet okozol neki.
2023. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csicskaként életed végéig tartana
2023. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem vagyok képes elengedni. Ugy érzem inkább a halál minthogy elengedjem. Nem tudok mit tenni. Hiszen régen én neki és ő nekem az elsö igazi szerelem volt és tuti nem találok még egy ilyen lányt akivel ilyen jo lenne minden mint ami régen köztünk volt.
2023. aug. 18. 18:38
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Akkor ne engedd szerezd vissza, legyél sokkal jobb pasi
2023. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez már beteges ne haragudj.. Mások is szakítanak.
2023. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam vissza szerezni de annyi lett hogy jo lett a kapcsolatunk akár egy párkapcsolatba de össze jönni nem akart akkor se. Lehet beteges nem tudom.
2023. aug. 18. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!