Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire volt erkölcstelen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt erkölcstelen, undorító a tettem? Én tettem volna tönkre egy párkapcsolatot és elszerettem egy fiú barátnőjét? Ez megcsalás?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy lánnyal. Párszor beszélgettünk. Egy idő után mondta, hogy nagyon szeretne egy barátot és keresi a párját. Erre én megkérdeztem, hogy van-e neki barátja. Mondta, hogy van, de szakítani akar vele már régóta, mivel a srác egyáltalán nem törődik vele, nagy ívben tesz rá, a kapcsolatban semmi romantika és érzelem nincs, még azt sem mutatja ki a fiú, hogy érez-e (még) a lány iránt valamit, pusztán kihasználja őt a barátja és néha esténként elmegy hozzá d*gni, de még az sem érdekli, hogy a barátnője akarj-e, jó-e neki. Megkérdeztem, hogy miért hagyja egyáltalán, hogy ezt tegye vele a pasija. Erre azt felelte, hogy igazából kötődik és ragaszkodik hozzá valami megmagyarázhatatlan ok miatt, még így is, pedig már nem szereti úgy és annyira, mivel nem törődik vele semennyire a srác. Aztán egyre jobban megismertük egymást. Nekem is nagyon tetszett eleve a lány és ahogy egyre többet beszélgettünk belsőre is egyre jobban belé szerettem. Ő is álmai férfijának, lovagjának stb. nevezett és mondta, hogy nagyon bejövök neki és azt mondta, hogy ma este jön át hozzá a barátja és végre szakít vele. Aztán egy idő után el kezdte magát kelletni, például beszámolt arról, hogy mennyire melege van és hogy napozik teljesen meztelenül a kertben, nincsenek otthon a szülei és mennyire jó érzés neki, beszámolt a nemiségéről, meg a szexualitással kapcsolatos szokásairól, meg hogy ő mennyire jó csajszi ("Gondolom te is látod, milyen csinos vagyok.", "Sportos, szép, nőies és lányos alakom van, de mindig törekszem a még jobbra", "Nekem is azok a kedvenc témáim, tantárgyaim, mint neked" stb.) és válaszul az én korábbi bókjaimra újra el kezdte, hogy mennyire álmai pasija vagyok. És azt mondta, hogy a barátnőm szeretne lenni. Én is szerettem volna a barátja lenni és az is lettem volna... Legvégül annyira egymásba habarodtunk és annyira erős izgalomba jöttünk, hogy egy közös maszturbáció lett a vége (nem videón vagy képeken keresztül, csak chatben).


Ezt követően a lány otthagyott, nem írt többet, nem is válaszolt, le is tiltott.


Hihetetlenül nagy bűntudatom és lelkiismeret-furdalásom lett... Egyszerűen nem értem, hogy miért nem vertem fejbe magam... (Talán mert valami rettenetesen magányos fiú vagyok, akinek most először alakult valamilyen molekula e téren több éve és annak a végén is megaláztak, mert neki úgy esett jól...) Szétvertem, szétszakítottam, tönkretettem volna egy szerelmet, párkapcsolatot? A barátja megcsalására ösztönöztem a lányt és lényegében velem meg is csalta a barátját? Elszerettem volna más barátnőjét, aki foglalt? A helytelenre csábítottam a lányt is? Szörnyen gusztustalan és erkölcstelen vagyok? Mit gondoltok? Szörnyen bánom most már... Belegondoltam, hogy milyen lenne, ha engem hagyna ott a barátnőm, feleségem egy "jobbért", aki leütötte a kezemről. Nagyon sajnálom, nem tudom, hogy helyre lehet-e még hozni egyáltalán valahogy.



2023. aug. 23. 00:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha azon az estén tényleg szakított vele, akkor ez nem megcsalás. Még érzelmileg sem, hiszen addig nem kellette magát, ameddig együtt volt a sráccal. Továbbá nem is szeretted el, eleve rossz kapcsolatban volt, szakítani akart.

Az utána lévő dolgokról meg csak annyit gondolok, hogy kiélhette szabadon a vágyait, szórakozott veled, aztán elég volt és eldobott.

2023. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
81%
Ne érezed magad rosszul, mert (ha jól értettem) már alapból is rossz volt a kapcsolatuk, előbb-utóbb úgyis szakítottak volna.
2023. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1.

Bocsi, lehet, hogy kicsit pontatlanul fogalmaztam. Amikor AZ a bizonyos incidens történt, akkor még nem szakított teljesen. Azt mondta, hogy aznap este teszi meg...


#2.

Igen, rossz volt alapból is.

2023. aug. 23. 02:30
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

,,annyira erős izgalomba jöttünk, hogy egy közös maszturbáció lett a vége (nem videón vagy képeken keresztül, csak chatben).''


Ez hogy történhet meg chaten?

2023. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
4-es: mindenki elintézte saját magát, és erröl beszámolt a másiknak.
2023. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én viszolyognék egy ilyen behízelgő csajtól. Elég manipulatívnak tűnik.
2023. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ne, ne érezd magad rosszul, manipulatív kiscsaj, már azoktól, amiket leírt neked menekültem volna.
2023. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Te ne érezd magad rosszul emiatt. Ez se nem megcsalás se semmi. Az, hogy utána eltűnt elég gáz részéről.
2023. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Kamu kérdés és elég gyenge a fantáziád és unalmasan írsz. Ezzel az ömlengéssel nem vágódsz be lányoknál, végig se olvassák a hülyeségedet. 😂
2023. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás. Ő vert át téged, csak manipulált.
2023. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!