Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Rossz helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rossz helyzetbe kerültem a párkapcsolatommal kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 héttel ezelőtt összejöttem egy fiúval. Mind a ketten 17 évesek vagyunk. Egy baráti társaságban ismerkedtünk meg, szóval sokat szoktunk összeülni barátokkal. De leginkább hétvégén. Az egyik haver házába szoktunk menni. A fiúról - annak ellenére hogy 3 hete együtt vagyunk... - nem sokat tudok. Keveset találkozunk,keveset beszélünk. Naponta egyszer írogatunk egymásnak. Nem egy településen élünk, szóval csakis hétvégén van lehetőségünk találkozni... . A helyzet az hogy annak a bizonyos havernak akihez mindenki jár, van egy bátyja. És úgy veszem észre hogy megtetszettem neki. Sokat visz autóval. Mindig kihív hogy találkozzunk. Keresi a társaságomat. Meghív helyekre...stb. A korkülönbség szerintem elég nagy. Ő 24 éves. És most nagyon rosszul érzem magam mert tudom, hogy hogy döntsek közöttük. Fájna, ha a barátomat elhagynám, mivel tudom hogy ezzel neki nagyon sok fájdalmat okoznék:(( Nem szeretném ha úgy értetődjön ez a dolog,hogy én őt megcsalom. De emellett mégis úgy érzem hogy a másik jobban törődik velem.


Nagyon megköszönném ha kapnék valami tanácsot. Nem szeretnék rosszindulatú válaszokat kapni. Előre megköszönöm!



2023. jún. 5. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
"Fájna, ha a barátomat elhagynám, mivel tudom hogy ezzel neki nagyon sok fájdalmat okoznék" - Maradj vele, ennyi. Korban is jobban passzoltok, meg ennyi alapján én nem váltanék le valakit. Beszéljétek meg a gondokat, különben nem lesz változás.
2023. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

ugyan, ebben az esetben a kor a legkisebb gond, 24 még nem nyugdíjas!

melyikkel érzed jobban magad?

2023. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Őszintén az idősebbikkel. Ők ketten két teljesen más személyiség. A barátommal szinte semmit nem tudunk beszélni, általában csak hallgatunk, közben vagy ülünk egymás mellett vagy sétálunk. Néha egymáshoz szólunk. Az idősebb az állandóan mesélt nekem magáról meg mindenről is.

2023. jún. 5. 17:15
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
akkor meg is van a válasz: ülj le a pasiddal beszélni, mondd el neki, hogy nem érzed, hogy ez kettőtök között működne, ami nem az ő hibája, ill. a távolság is zavar, hogy ritkán találkoztok. szakítasz vele, majd minden rossz érzés nélkül hagyod, hogy alakuljanak a dolgok a 24 éves sráccal.
2023. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondold végig a folyamatot, ha szakítasz ezzel a sráccal nagy esély van arra is hogy vagy te vagy ő kilökődik a baráti társaságból. Mondjuk úgy összejönni valakivel hogy nem sokat tudsz róla, nem is ismered és az első másik pasi már jobban tetszik, ahhoz is tudás kell.
2023. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NTBS ***** válasza:
82%
Beszélgetés a jelenlegi pároddal.
2023. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy jottetek ossze ha nem is ismeritek egymast? Erdekelne a folyamat
2023. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Először a jelenlegit próbáld megjavítani.
2023. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

Az egész egy fura folyamat volt. Találkoztunk vagy 3szor,majd 3. alkalomra megkérdezte tőlem hogy leszek e a barátnője. Másnap meg megint megkérdezte, hogy "akkor most tegnap óta együtt vagyunk?". És ez volt a legérdekesebb ebben az egészben. Sosem volt kapcsolatom,de nem hiszem,hogy ezt meg kell kérdezni....

2023. jún. 6. 13:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyik kerdesee is nemmel valaszoltal vagy nem is calaszoltal ra,akkor nem vagy a baratnoje es nincs miert rosszul erezned magad.
2023. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!