Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges fenntartani egyetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges fenntartani egyetem alatt egy párkapcsolatot, nagy távolsággal?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt a jelenleni párommal. Nagyon szeretjük egymást és jól megvagyunk. Ő Budapestre jár egyetemre, már egy éve és eddig sikerült nagyon jól megtartanunk a kapcsolatot. Viszont én nagyon szeretnék Debrecenbe egyetemre menni, viszont így nagyon nagy lenne a távolság. Budapesten is tudnám ugyanazt a szakot tanulni, de valamiért nem vonz a fővárosi élet. Mennyire nehéz így fenntartani egy kapcsolatot? Nagyon szeretnék Debrecenbe menni, de félek, hogy ezzel elveszítem a páromat és utánna nem találok ilyen jó embert mint ő. És lehet bűntudatom is lenne, ha szétmegyünk, hogy ha én is a fővárosba mentem volna, akkor most boldogan élnénk. Fogalmam sincs melyik ujjamat harapjam.

2023. aug. 30. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Itt az alkalom hogy felmérjétek a helyzetet. Unokatesómék kb ebben a helyzetben voltak. Volt hogy emiatt 2-3 hónapig nem találkoztak. Ma már házasok és 2 gyerekük van.
2023. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Megbeszéled vele és amit mondd oda mész xd

Vagy ha mondja hogy mindegy, akkor azt csinálod hogy elmész Debrecen és mondod neki hogyha úgy érzi hogy ez a kapcsolatban hátrány szóljon és változtatsz.

2023. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Asszem Debrecen a második legnagyobb város, de ha ez nem igaz, a belvárosi része akkor sem tér el sokban Pesttől. Értem, hogy a fővárosi ijesztőnek tűnhet, de ha a szak ugyanaz és tényleg ennyire félsz a kapcsolat elvesztésétől, akkor hozd meg a saját (és a párod) boldogságáért ezt a döntést.
2023. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Volt egy lány. Erika. Smaragdszemű lány. Apró. Volt egy barátja. Bombázta őt üzenetekkel. Non-stop. Távkapcsolat volt. A lány besokallt. És belém szeretett, hiába kértem, hogy ne tegye, ne cshesszen ki a sráccal, végül elutasítottam, mert nem akartam, hogy megcsalja őt. Második félévben egy kevésbé szívbajos sráccal összejött, és utána szét is mentek. Néha belegondolok, hogy voltaképp az akkori faszija nekem köszönheti, hogy még fél évig együtt voltak.
2023. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Lehet. Az, hogy ti ezt beválaljok és mennyire sikerül nektek azt mi nem fogjuk megtudni.

Van siker sztori, mint amit az #1 írt és van rossz végezetű, mint a legtöbb. Lehet ti vagytok a kivétel, lehet nem. Itt senki nem lát a jövőben.

Tulképp rajtatok múlik az egész. Ha össze vagytok nőve és 0-24 egymáson lógtok szinte esélytelen. De ha mindeketten megvagytok egyedül, meg tudjátok oldani a találkozást (idő, pénz, energia van rá) és nektek jó havi 2-5 tali müködhet.

2023. aug. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre van példa - és ellenpélda is.

Ha erős a kapcsolatotok, akkor legyőzi a távolságot, ha nem, akkor nem!

A vágyaidat ne tagadd meg!

2023. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
62%
Debrecen közelben sem ér annyit, hogy egy jó és ígéretes kapcsolatot kockára tégy miatta. Eleve nem is értem mi a bajod Budapesttel amikor egymilliószór jobb hely mint a lapos, sivár, dögunalom Debrecen az ország végében. Arról nem is beszélve, hogy Pesten ezerszer több értelmes emberrel tudsz megismerkedni és sokkal több barátot tudsz szerezni ami a jövődet illetően is nagyon fontos. Mik az érveid Debrecen mellett amiért kockára akarod tenni a kapcsolatod?
2023. szept. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Budapesten koncentrálódik a nemzeth kisebbsége!

A sznobokkal, a karrierista taposópépekkel, sík hülye celebekkel, kábszeresekkel és bugris politikusokkal az élen!

Jó hely, nagyon jó hely... egy nemzethy lepratelep.

2023. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
8-as amit leírtál vidékre is jellemző, a különbség az, hogy Budapesten vannak értelmes emberek is. Te nem tartozol közéjük bárhol is légy.
2023. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
xd
2023. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!