Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm exe nem bír magával...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm exe nem bír magával…mit tegyek? Verjem meg?

Figyelt kérdés

Szóval 18 vagyok jó ez lényegében nem fontos. Barátnőmmel 3hónapja vagyunk együtt tök jó meg minden idáig, maradjon is így Isten lássa lelkem.

De nem hagy nyugodni az a dolog, hogy az exe, akivel 4hónappal az ismerkedésünk előtt szakítottak, nekünk 5 hónapig tartott miattam mire összejöttünk, szóval februárban kezdtünk el ismerkedni és júniba jöttünk össze.

Az exét mindenhol IS követte meg mindenhol IS ismerősök voltak, de ez odavissza dolog volt.

1 hete követte ki itt ott elv mindenhol meg tiltotta le facén igazából az én voltam, mert az én exemet is letiltotta akkor már én is az övét hát na, ami természetesen nem zavar nekem az már eléggé régebben volt.

Látott minket egyszer azután minden kép alá hozzászól, meg ráírt a barátnőmre, vicces emojival reagált képekre.

A minap néztem tiktokon, hogy megnézte a profilom, mert barátnőm megjelölt videókon gondolom onnan.

Nem értem a gyereket mert barátnője van akkor meg mégis miért?

Sokszor összejöttek a múltban azt tudom 4szer azt hiszem de ilyen 1 hónapig tartottak és 2 volt kijelentve. Barátnőm utálja nem is beszélt róla,csak amikor rákerdeztem ki ez.

Lehetséges, hogy szereti még? Vagy lehetséges, hogy szeretiK egymást még?

Igazából félek, hogy ez annyira befog még kavarni, beszélni nem beszélek erről a barátnőmmel még mielőtt bárki is írná mert eléggé ideges lenne meg részben bennem van, hogyha ennyiszer megpróbálták és nem ment akkor minek próbálnák meg mégegyszer?

Nem nem önbizalomhiányom van vagy minek mondják nem tartom jobbnak magamnál csak, ha két ember szereti egymást nem tudok sehogy sem az útjukba állni akármennyire is akarom.

Sok kapcsolatom volt ezzel nem menőzök, de ez messze a legjobb és egyszerűen hihetetlen mennyire jól megvagyunk, olyan mintha evek óta ismernénk egymást és ezt Ő is szokta mondani nem csak írni és érzem rajta, hogy szeret ahogy hozzámbúj stb. DE EZ AZ EX FHU

Szóval ez a kínom bajom

Nyugodtan őszinte véleményt kérnék lehet bántó meg nem is köszi, hogy elolvastad



2023. szept. 10. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két gondolat van bennem. Az egyik, hogy bassza a csőrét az, hogy a csaj boldog veled és próbál beleköpni a levesedbe. A másik, hogy a barátnőddel már többször eljátszották ezt, mármint, az ő kapcsolatuk nem működik, szakítanak, majd összejönnek mással, hogy féltékennyé tegyék a másikat, majd újra összejönnek és végtelen körforgás veszi kezdetét. Én a helyedben közölném vele, hogy ez így nekem nem oké, tiltsa le, kövesse ki mindenhol, ne tudja olyan könnyen elérni a faszi.
2023. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"beszélni nem beszélek erről a barátnőmmel" - Szóval a beszélgetéshez nem vagy elég bátor, de a megveréshez már igen? Illetve a gondot se értem, le kell tiltani mindenhol, aztán ennyi, nem kell vele foglalkozni.
2023. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Irigy rátok.

Tiltsd le, az lesz, és problem solved.

2023. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
“Verjem meg?” Ilyen elmebeteg vagy? Kulturáltan is meglehet beszélni a dolgokat a másikkal. Amíg a barátnőd nem kér meg arra, hogy beszélj a fiúval, mert őt zaklatja addig ne akarj balhézni. Ha meg rá tudott írni a barátnődre az eléggé azt mutatja, hogy nem tiltotta le. Ha tényleg megszakítanának minden kapcsolatot nem lenne ilyen probléma
2023. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd a bortonben jol megvernek ha hulyeseget csinalsz.. gondolkodni szoktal?
2023. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Tiktok és társai úristen...

Akk csak nincs mindenhonnan tiltva...


Bizalom ezek szerint nincs részedről... ha a csajod akarja majd tiltja ha nem akkor tetszik neki a szitu h vágyakozik rá az ex és tallomba tartja ha veled nem jönne össze a dolog. Élvezi a feszkót.

Ez ugye eszedbe se jutott csak a kocsog ex ugye?


Üdv egy felnőtt nő..

2023. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Neked, pajti, nem a csajod exével, hanem a saját önbizalmaddal van bajod.
2023. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!