Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Többszöri szakítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri szakítás?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon hullámzó kapcsolatban vagyunk.

Folyamatosan szakítunk majd kibékülünk.

Jelenleg is ez van , a múlt sérelmei miatt nem érzi azt most , hogy velem akarna lenni.

Viszont nekem nehezen menne az elengedés, amit mondtam is neki, viszont ő akar szakítani mindig és ő azt mondta, hogy jelenleg nem érzi a súlyát és a következményeket, mert nagyon sokszor megtörtént már,hogy kibékültünk.

És,hogy mivel én szeretem biztos pont vagyok az életében.

Nem tudom mit kene tegyek.

Mint írtam is én nem érzem azt , hogy el tudnám engedni, és félek ha azt érezné, hogy elveszit akkor sem szeretne engem továbbra.


2023. szept. 13. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok békén egymást. Hosszútávon csak nyertek vele
2023. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítsatok és végleg. A leírásod alapján nekem úgy tűnik, mintha ő nem szeretne téged igazán, csak te őt. Le akarod úgy élni az életed valaki mellett, aki nem szeret igazán és szenvedés az egész? Gondold át.
2023. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg is ez van, a múlt sérelmei miatt nem érzi azt most, hogy velem akarna lenni."

Üzenem a barátodnak, hogy az ember akkor is kitart a párja mellett, ha valami nem a legjobban alakul.

Szóval ez a szakítós-kibékülős dolog az egyik leggyerekesebb, hiszen ha olyan rossz, akkor minek folytatjátok, ha meg nem rossz, akkor minek szakítotok...

2023. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!