Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem bírja elviselni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem bírja elviselni ha alkoholt iszok. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Én 19, ő 20 éves és minden buli előtt ez a vita téma, hogy ő nem szeretné, hogy igyak, akár egy pohárral is.

Eléggé túlzásba tudom vinni, mielőtt megismerkedtünk, sokszor volt hogy rosszullétig ittam. És ezért is tudja rólam hogy milyen tudok lenni. Egyszer volt még nyáron, hogy együtt házibulit tartottunk és akkor is túl mentem. (De akkor ő is ivott de nem sokat) Nem bízik meg bennem az alkohol szempontjából, amit megértek. Viszont én tényleg változtatni szeretnék. Nyár óta nem fordult elő ilyen és oda is figyeltem.

Most ősszel hivatalosak lennénk egy házibuliba és nem tudjuk megbeszélni sehogysem ezt. Azt mondja hogy ő nem tud elfogadni ha iszok.☹️ Viszont én nem szeretném emiatt eldobni a kapcsolatunkat, de azt sem szeretném, hogy teljesen le legyek tiltva az alkoholról. Bulik alkalmával szeretnék, ha csak egy kicsit is de meginni valamit. Meg amugy még olyan fiatalok vagyunk…☹️ (1 éve vagyunk együtt)



2023. okt. 17. 05:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Szard le, igyál
2023. okt. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg ő tudja, hogy nem tudsz mértéket tartani. Talán szeret, és próbál megóvni a saját ittas állapotban elkövetett butaságaidtól.
2023. okt. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez mért van nála ilye durva formában. Az apja nagyon nagy hatással van rá, mivel ő ezt nagyon nagyon ellenzi. Előttem mondta meg a barátomnak, hogy ha egyszer is részegen megy haza m, szétveri a fejét.
2023. okt. 17. 06:25
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Én sem szeretem az alkoholizáló embereket. Talán azért, mert magam is ittam. Tudom, hogy önmagát, szeretteit is mérgezi, tönkreteszi az ilyen ember.

Második válaszoló voltam.

2023. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Ő nem szeretné, ha egy pohárral is innál, te pedig nem szeretnél lemondani az alkoholról, annak ellenére sem, hogy azt mondta, hogy ő nem tud elfogadni téged abban az állapotban, ha iszol. Gondolj fordított állapotban a dologra, hogy ha te józanul lennél, ő meg alkoholittasan kiábrándítóan viselkedne, és nem értenéd mért kell állatot csinálnia magàból. Mert vmi ilyemit érezhet, hogy akkor te teljesen más vagy. Nektek teljesen más elveitek vannak. Viszont azért 19 éves lányként nem kéne, hogy ne tudd megállni, hogy nem iszol. Sokaknál így indult az alkoholizmus. Tanuld meg anélkül is jól érezni magad! Nem a világvége józanul bulizni ám. Főleg ha bármit is jelent neked a párod. Meg saját magad is. Mert te is csak jobban jársz, ha nem pusztítod ilyenekkel magad.
2023. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

"Eléggé túlzásba tudom vinni, mielőtt megismerkedtünk, sokszor volt hogy rosszullétig ittam"


Mint valami agyatlan állat. Szánalmas.

2023. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
halgass rá, tisztelni fog
2023. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
A jelek szerint jobban szeretsz vedelni.
2023. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
nekem is baromi hulyén kezdett viselkedni az exem ha ivott.. én lelazultam ő meg átment r*banc csitribe.. biztos aggódik érted.. meg hogy lejáratjátok magatok a társaság előtt
2023. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
32%
Kinek kell egy 19 éves, piás csaj? 20 éves srác a legjobb korban van, dughat gimist, MILF-et, akit akar.
2023. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!