Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aki tavkapcsolatban él! hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tavkapcsolatban él! hogy oldjátok meg a találkozásokat, mivel utaztok egymáshoz, hogy viselitek, milyen terveitek vannak együtt, mióta vagytok együtt, stb?

Figyelt kérdés
Én is tavkapcsolatban vagyok
2023. okt. 23. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, aki 200 km-re lakik tőlem. Én busszal megyek hozzá, ő vonattal hozzám. De mindig utazunk mindketten. Van mikor én többet, van mikor ő. Minden héten találkozunk, általában 1-2 napot vagyunk együtt. Szerencsére átszállás nélkül meg tudjuk oldani az utat (vagy 1 átszállással).

A sűrű találkozás miatt jól viseljük. Te kérdező, mióta élsz távkapcsolatban, és hogy viseled?

2023. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi 3 és fél hónapja vagyunk együtt, 250 kmre lakunk egymástól. Mi os felváltva megyünk egymashoz, vonattal. Hetente 2 egész napot vagyunk együtt és 2 nem teljes napot. Mi is jól viseljük így. Meg ez úgyis csak átmeneti, majd amint tehetjük össze költozunk
2023. okt. 23. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi kicsit hardcoreban nyomjuk, a barátom külföldön él, ott is ismerkedtünk meg, jelenleg 1-2 ezer km választ el minket egymástól, az elmúlt 3 hónapban 3x tudtunk eddig találkozni, kb mindig 1 hétre, repülővel, illetve busszal utazunk. Szenvedős tud lenni a másik hiánya, de nagyon jól érezzük magunkat videóhívásokkal is, szórakoztatóvá lehet tenni a távolságot is. Hosszútávra tervezünk és egy fél év múlva még közelebb is kerülhetünk egymáshoz úgy néz ki.
2023. okt. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel. Mostanában már jól viseljük a távolságot, de a közepe felé volt egy időszak, ami nagyon nehéz volt. Hétvégente talizunk, péntek délutántól vasárnap délelőttig vagyunk együtt és vonattal utazunk. A terv az, hogy jövőre Pestre jön egyetemre, így megpróbáljuk az összeköltözést.
2023. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évig voltam távkapcsolatban, 2 hetente lejött hozzám a barátom hétvégén, péntek este jött, vasárnap este ment. Nyáron többször találkoztunk, meg volt hogy egy egész hetet nálam volt. Utána tavaly egyetemre mentem és összeköltöztünk
2023. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!