Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire működik egy távkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működik egy távkapcsolat? 20/L

Figyelt kérdés
Több, mint egy hete bevallotta egyik barátom, hogy tetszek neki, és randizgassunk. Én igent mondtam neki, mert ő is megtetszett nekem. 50km-re lakik tőlem, dolgozunk mind ketten, így randira még nem került sor, viszont minden nap beszélgetünk instagrammon. Telefonon nem szokott hívni, pedig néha várom, mert én rendszeresen küldök neki hangüzit. Habár minden nap írunk egymásnak, az mégis kevés, hisz csak ritkán tudunk úgy beszélni, hogy folyamatosan, mert nem érünk rá :/ Pl reggel írok neki egy jó reggeltet, ő visszaír, aztán szinte egész nap semmi, csak vagy 2-3 mondat, majd este váltunk pár szót, és elköszön, hogy megy aludni. Eleinte boldog voltam, de már nem tudom mi van most így velünk. Mivel mind a 2-en sokat dolgozunk, így csak havonta, 2 havonta egyszer tudunk majd találkozni. Írni mindig én írok többet. Szóval nappal, ha van egy kis időm, akkor én írok rá, hogy pl épp kávészünetem van. Sokára, de szokott válaszolni. Utána megint semmi. Azt ígérte, hogy ezen a héten kivesz egy napot, hogy eljöjjön hozzám. Nem vett ki. Pedig nagyon vártam. Olyan, mintha nem is hiányoznék neki. Pedig valamelyik reggel nem írtam rá, és este írta, hogy megijedt mi a baj, mert nem írtam jó reggeltet. Bizonytalan lettem. Arra gondoltam, hogy így nem fognak érzések kialakulni bennünk egymás iránt, hiszen nemhogy keveset beszélünk, de még találkozni is csak ritkán fogunk. Jól gondolom, ugye? Attól félek, hogy majd jön valaki, aki itt lesz a közelbe, több figyelmet szentel rám, és beleszeretek. Ha ez megtörténik, fájdalmat fogok okozni ennek a fiúnak.

dec. 5. 21:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez a távkapcsolat nem müködik, maximum barátságról beszélhetünk itt, de annak is elég szegényes
dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
20 evesen miért a tini kategóriába írsz??
dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs
dec. 5. 22:18
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Az 50km nem lenne sok, de így hogy jobb esetben havonta tudtok találkozni, hosszútávon nem tűnik működőképesnek :( Szóval ha ezen a közeljövőben nem tudtok változtatni, én nem erőltetném a dolgot.
dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
50 km szerintem sem sok, mi 150 km- re vagyunk a párommal több mint két éve távkapcsolatban. Bár suliztam szinte végig eddig de a suli is 50 km- re volt az ő lakhelyétől illetve a munkahelyétől. Mi ahogy elkezdtünk beszélgetni rögtön egész napokat. Pedig ő is dolgozott, én pedig szintén egész nap egyetemen voltam. Mégis napközben is tudunk írni és délután is. Az első találkozót is sikerült összehozni másfél héten belül. Nem akarok okoskodni vagy megmondani a tutit, de ez számomra mégis elképesztő furcsa. Ha tényleg szeretne tőled valamit, akkor megoldaná, hogy találkoztatok. Annyit csak nem dolgozhattok, hogy ne lehessen valamikor összehozni egy találkát. De így hogy a tali is nehezen összehozható már most es ahogy írod később is ilyen lenne illetve a beszélgetés sem megy igazan( aminek szintén mennie kellene), főleg még így az elején. Nem sok jövője van ennek így, főleg, hogy benned már elindult egy bizonytalanság is. Jogosan természetesen. Ennek ellenére, ha úgy érzed adj ennek az egésznek még egy kis időt.
dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Ezért a fiuért nem kár. Aki arra nem méltat hogy az ígéretét betartsa vagy inkább írjon pár szót és kezdeményezzen beszélgetést. Az kapcsolatra is alkalmatlan. Nem érdemes várni rá.
dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Pedig annyira kezdeményező volt. Lelkes volt. Múlt héten meglepett azzal, hogy hozott nekem ebédet :/
dec. 5. 23:16
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Higyj nekem, ha az elején ilyen később se lesz másképp. A párok az elején nagyon lelkesek és az idő múlásával kicsit a lelkesedés alább hagy még a legjobb kapcsolatokban is. Ha ezt csinálja az elején később mi lesz? :/ Gondolom nem szeretnéd rongyosra járatni a szád.
dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Itt nem a távolsággal van a gond, hanem a sráccal.
dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Dehát bevallotta, hogy mit érez. Akkor miért mondta el?
dec. 5. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!