Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Péntek óta szálkásítok és...

Péntek óta szálkásítok és tegnap lementem 2/tskg ch-ra és rosszul voltam meg minden, azelőtti 3 napon magasabb értékeken voltam, és egyik napról a másikra fogytam 0,7 kilót csak attól félek hogy izomból. Ez miatt. Elrontottam?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A testépítésben fontos a türelem, látom az nálad elég szegényes.


Nah, most az van, hogy mikor szálkásít az ember, megvonod a szénditrátot, így a glikogénraktárak valamelyest ürülnek és távozik némi víz is a szervezetből. Ezért lehet az első hetekben több a súlyvesztés, mint 0,5-1 kg.


De 1-2 hét múlva ennek be kell állnia.


De amúgyse célszerű rögtön levinni ennyire a ch-t, azt meg nem értem mitől lennél rosszúl, egyél sok zöldséget, sok húst, és sok vízet igyál (főleg így nyáron).


A testépítés a rendszerességről szól, nemtudod elrontani egy napi rossz kajával, pár nap nem edzéssel, egy hét betegséggel, ha az év többi napján minden klappol.

2014. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges egy napon belül kétszer ugyan azt megkérdezned!


0,7 kg az semmi, az én testtömegem 1 napon belül is ingadozik akár 2 kg-ot, attól függően, hogy mennyit eszem, iszom és hogy kisz@rtam-e vagy kipisiltem-e már.

2014. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!