Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más is érzett ilyesmit korábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett ilyesmit korábbi randipartnerek iránt?

Figyelt kérdés

Egy év és 8 hónap telt el azóta, hogy az első kapcsolatom létrejött egy tündéri lánnyal. Szerencsére nagyon boldog időket élünk meg együtt, nincs miért panaszkodnom vele kapcsolatban. A gond nem is vele van, hanem azzal, hogy nem ő volt az egyetlen randipartnerem.

Még jóval a párom felbukkanása előtt randiztam egy csajjal, aki minden túlzás nélkül gyönyörű volt. Tudtam, hogy sok esélye nem lenne a dolognak, hiszen teljesen más a világnézetünk (ő mélyen vallásos), illetve benne nem találtam meg azt a vagány személyiséget, ami a páromban mindigis megvolt. Lényeg a lényeg, végül kedvesen megírta, hogy nem szeretne semmit tőlem. Tudtam, hogy ez így a legjobb, de mégis szíven ütött az üzenete. Hiába vagyok nagyon boldog, teljesen sosem tudtam őt elfelejteni, álmokban is megjelenik néha, meg a messenger is feldobja néha, hogy elérhető. A páromat sose cserélném el vele, de mégis, mintha halvány érzéseim még mindig lennének iránta, vagy talán csak a kinézete iránt.

Mással is volt (akár van is) ilyen, hogy boldog a párjával, de mégis van egy személy az életében, akit sosem fog elfelejteni?

19F



dec. 9. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak megakarod dugni és ennyi.
dec. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Van igen ilyen. Egyszerűen a kíváncsiság hajt véleményem szerint. Illetve saját tapasztalatból kiindulva. Van egy ilyen férfi nekem is, mindig lehetett volna valami, de sosem volt. Kapcsolatban vagyok, mégis eszembe jut, a mi lett volna, ha.. Szerintem ezzel semmi probléma. Nem lép félre az ember, egyszerűen csak a kíváncsiság
dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Megcsalások első jele. Mindig több kell mi?

Ez így nem lesz jó, ha más nők után epekedsz akkor ez azt jelenti, hogy nem szereted a párodat eléggé és nem is tiszteled.

dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes emberi dolog. Bármink is van mindig vágyunk még valamire (vagy valakire). #3-nak igaza van abban, hogy ez a megcsalás előszele, mert mindegyik így kezdődik. De TE döntöd el, hogy hagyod, hogy felülkerekedjen rajtad, és tornádóként pusztítsa el az életed, vagy úrrá leszel rajta, és megmarad egy kellemes szellőnek a múltadból.
dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!