Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meghalt barátnőm, hogyan tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt barátnőm, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel meghalt a barátnőm autóbalesetben. Nagyon frusztrál a dolog, suliba is alig tudok menni. Annyira fáj, hogy hiába írok neki Messengeren, nem válaszol vissza, és már nem látom hogy elérhető lett volna. Tudom ostobának hisztek, de 2 éve voltunk együtt, most karácsonykor akartam megkérni a kezét, és megfogadtam neki hogy sosem hagyom el, nyugodtan gondoljátok hogy elmebeteg vagyok, de megígértem neki hogy ő lesz nekem az utolsó, és hiszem hogy ha az én időm is eljött újra együtt lehetünk 😭😭😭
dec. 13. 19:13
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
97%
Fogadd őszinte részvétemet.
dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
15%
Meséld el hogy történt.
dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mármint mi hogy történet?
dec. 13. 19:26
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Részvétem, ha velem ilyen történne sose akarnék mást meg egyszer tuti nem bírnám ki hogy elveszitek valakit
dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
53%
Hogyan halt meg szegény? Mentek bevásárolni, és szembe jött egy kamion?
dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
5-ös jöttek hazafele, sajnos az apja 90-helyett 140-nel jött, nem tudott bevenni egy kanyart és felborultak.
dec. 13. 19:31
 7/26 A kérdező kommentje:
Állítólag jött 140-nel, nem tudom, nem ültem mellettük, az a vicc hogy az ártatlanok halnak meg. Az a poén hogy amennyire sietnek az ilyen "sofőrök" végül sohasem fognak célba érni, itt a példa. Nekem nincsen gyerekem, de egyedül sem száguldoznèk 140-nel éjjel a minuszokban, kanyarokban ráadásul. De mindegy, kár ezen okoskodni, úgyis csak azt kapom hogy "minek oktatsz te takony" .. az apucinak a méltó büntetès meglett, itt az eredménye.
dec. 13. 19:34
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Mindenek előtt fogadd őszinte részvétem! A legjobb, amit tehetsz, hogy keresel egy pszichológust, mert egy ilyen dolgot nagyon nehéz egyedül feldolgozni.
dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem fogod tudni egyedül feldolgozni. Szakember
dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Fogadd őszinte részvétem. Mint sokan írták egy szakember segíthet
dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!