Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meghalt barátnőm, hogyan tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt barátnőm, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel meghalt a barátnőm autóbalesetben. Nagyon frusztrál a dolog, suliba is alig tudok menni. Annyira fáj, hogy hiába írok neki Messengeren, nem válaszol vissza, és már nem látom hogy elérhető lett volna. Tudom ostobának hisztek, de 2 éve voltunk együtt, most karácsonykor akartam megkérni a kezét, és megfogadtam neki hogy sosem hagyom el, nyugodtan gondoljátok hogy elmebeteg vagyok, de megígértem neki hogy ő lesz nekem az utolsó, és hiszem hogy ha az én időm is eljött újra együtt lehetünk 😭😭😭
dec. 13. 19:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
10%
Imádkozunk Érte
dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

20

Igen, olyan egyszerűen és röviden írta ki a kérdés címét is.

dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%

De ne legyünk azért ennyire kételkedőek mi sem, lehet hogy csak túl fiatal még a kérdező. És hogy is mondjam, kicsit fura a többiekheh képest.

És lehet hogy nem volt igazi párkapcsolat a lánnyal. De nagyon sajnálom ha ez tényleg megtörtént. Bárcsak az lenne a legnagyobb baj hogy nem Messengerezik, a családjának ez nagyon nagy tragédia ha megtörtént.

dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%

Olyan gusztustalan ilyen kérdések alatt is kiforgatni a kérdező szavait. Komolyan tiszta óvoda, vagy rosszabb. Megnyugtatlak, semmi bajod nem lesz attól, ha beírsz annyit, hogy őszinte részvétem, de mégsem igaz. Sokan úgy csinálnak mintha az életük múlna egy ismeretlen ember kérdésén. Tiszta elmebaj. :S


Kérdező, fogadd őszinte részvétem ismeretlenül is! Adj majd időt magadnak, ez még nagyon friss, és hátha nyugtat, valóban te voltál az életében az egyetlen, nem lett megcsalva, megalázva... nem is folytatom tovább ezeket a szörnyűségeket. Mindvégig egy olyan párja volt, aki hű volt hozzá és nagyon szerette. Kívánom, hogy sikerüljön minél gördülékenyebben/minél hamarabb átlendülni ezen a mély ponton, hogy találd meg újra önmagad, hogy tudj majd élni!! Néha az élet igazságtalannak tűnik, de ha megbírkózol a gondolattal, elfogadod, el tudod idővel engedni, fogsz még "pluszt" kapni.

dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
18, a te véleményed a gáz, és büszke is vagy rá. :(
dec. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 GJLarsFan válasza:
68%
Sajnálom... EZ SZOMORÚ :(
dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!