Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhízás miatt szakítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízás miatt szakítás?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban voltunk és a barátnőmet ritkán láttam. Mikor viceochateltünk néha kilatszodott a pocakja, de még tetszett is. De észrevettem, hogy próbálja rejtegetni, így nem szóltam rá semmit. Szégyenlős volt nagyon igazából. Néha kaptam tőle képet, látszódott rajta, hogy picit hízott, de pozitívan jeleztem vissza rá meg többször mondtam neki, hogy nem a teste érdekel, hanem a személyisége. De egyszer csak benyögte, hogy van barátnője lány létére és ennyi. Így fél évre rá láttam róla képet és vagy 50kilót felszedett.
dec. 30. 09:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Így még nem jártam, hogy valaki dobjon, mert felszedett valamennyit. Gondolom, hogy az volt a fejében, hogy nem tetszene nekem, stb..
dec. 30. 09:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"van barátnője lány" - Emiatt dobott, nem a teste miatt.
dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen inkabb azert szakitott mert lett baratnője a tavkapcsolat sosem jó vagyis nagyon nehez inkabb olyan lanyt keress aki kozel lakik hozzad ugy tobbet tudtok talakozni lehet valami pajzsmirigy problemaja van ha olyan sokat felszedett szegény
dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzátennék, hogy mikor kérdeztem, hogy ki xy(az ő második neve volt amit titkolt és utálta, csak valahol megláttam anno) és annyit mondott hogy a barátnője neve. Semmi nyoma nem volt, hogy bárki közel lett volna hozzá.

Igazából már elengedtem, csak kíváncsi voltam, hogy ilyen okból valakivel szakítottak-e hasonló szituációban.

dec. 30. 12:31
 5/5 anonim válasza:
100%
Haver , a csajod leszbi. Nem pedig a súlya miatt szakított veled.
dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!