Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnek megvaltozni??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek megvaltozni??

Figyelt kérdés
Barmikor amikor a baratommal vagyok, akkor meg ha egy kicsi dolgot is mond merges leszek ra, nagyon hirtelen haragu vagyok. És allandoan csak veszekedunk mert mindig "hisztizek és bantom ot" és folyamat azt mondja hogy kell neki a Me time és hogy eloben nem annyira jó talalkozni már velem mert tobbet bantom meg mint irasba. Mit tegye? Segitsetek legyszives!!

jan. 24. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Öhm legyél kedvesebb vele mondjuk?

Sokat segítene ha megbeszélnétek rendesen a problémátokat és nem csak veszekednétek. Jöjjetek rá mitől leszel rá mindig random mérges és dolgozzatok azon,hogy ez a faktor ne forduljon gyakran elő

jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem való nektek még párkapcsolat ennyi ésszel. Nőjj fel és utána próbálkozz!
jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én azt nem értem, hogy mi a sz**ért nem tudsz uralkodni magadon? Ismered magad, ismered a gondot, nem hiszem el, hogy nem tudod megállni...
jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Valaszolonak:

Mostanaban elegge szet vagyok esve és hiaba probalkozok elobb utobb kiesik az uralkodasom a kezembol. Megbeszelnj ezt senkivel sem tudom vagy esetleg tanacsot kerni, ha ide jovok akkor meg ilyen tragar szavakat kapok valasz helyett... Ha van otleted hogyan tudnek valtozni szivesen meghallgatlak de ha ilyen stilusu szoveggel jossz akkor én nem vagyok rad kivancsi és inkabb tarts magadba.

jan. 24. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 "Megbeszelnj ezt senkivel sem tudom" - Egy pszichológussal kéne ezt mgbeszélned. Nem tudom, mit jelent nálad, hogy szét vagy esve, de nem tudom elhinni, hogy nem vagy képes moderálni magad annak a személynek a kedvéért, akit elvileg szeretsz.
jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen kérdések láttán 2 dolog jut eszembe. Az egyik, hogy tényleg bajok vannak köztük vagy csak beképzeli magának ezeket és hisztiként nyilvánul meg, mert ugye egy kapcsolat úgy az igazi ha izgalmak vagyis veszekedések vannak benne, a másik hogyha tálcán kínálnánk neked a megoldást hajlandó lennél megfogadni azt?

Hát persze, hogy rávágnád azt, hogy igen, de gyakorlatban már más lenne és továbbra sem értenéd mi a baj.

jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az önuralomtól vagy ember, és nem egy tajtékzó állat. Már aki. Szedd össze magad, és viselkedj normálisan, mert senki nem fogja soha tolerálni a hisztis, nárcisztikus kitöréseid. És ne fogd kulso korulmenyekre, ez egyedül te vagy, aki tonkreteszi a fiuja kedvét, és a kozos kapcsolatotokat.

Ha egyedul nem megy, irány a pszichiáter.

jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!