Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a barátnőm, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm, ha valami sikert ér el, egyből lesz.r és bunkó velem?

Figyelt kérdés
Ha sportsiker, az más, akkor örül, ha mellette vagyok, de például tiktokon felkapott lesz egy videója, vagy instán jönnek a lájkok-kommentek a képére, teljesen bezsong, szinte felizgul a sok figyelemtől, és akkor ilyeneket mond, hogy húzzak el, ne zavarjam, mindeközben bájcseveg srácokkal, lányokkal egyaránt, ilyeneket mond, hogy istennő vagyok meg minden...
jan. 26. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Sok mindent elárul rólad ez, hogy ilyen embert te barátodnak nevezel.

Szerintem te is valami hasonló szellemi szinten lehetsz. Ha akarsz változást ott hagyod és olyan embereket keresel magad mellé akiktől tanulhatsz és nem szemétnek érzed magadat mellettük! Ugyanis a kettő nem összeegyeztethető, te emberileg leszel több, ő meg csak számokban.

jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A generációdról árul el ez az egész csomó dolgot. Szánalmas, hogy a lájkok szabják meg az életeteket.
jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baratnod akkor hagyd el
jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás gyanús eset...
jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Normális ez egy 15 évestől?
jan. 26. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Jajj Istenem, ne játszad a hülyét! Ez nem életkorhoz van kötve. Szerinted melyik barát mond ilyet a másiknak? Ez nem egy összetett dolog, csupán használni kéne a buksidat és rájönni arra, hogy amit csinál a barátnőd az felszínes és mérgező.
jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban volt egy gálaműsorunk, a barátnőm (barát barát, nem kapcsolat) akkor állt ki először életében közönség elé énekelni. Rohadt sokat segítettem neki, állandóan hallgattam a dalt, meg ezeket a Csillagszületikes allűröket tűrtem, hogy vigyek neki vizet, stb. Mivel én is a felléptem a gálán, a színpad mögött vártam, mikor jött le, onnan szorítottam neki, meg az osztályfőnökünk is odajött és együtt vártuk, hogy lejöjjön és megöleljük, hogy ügyes volt. Lejött a színpadról, szaladtunk hozzá oda az osztályfőnökkel, vittem a vizét meg a maciját, erre rámförmedt, hogy "tűnj már innen", kiverte a vizet a kezemből, aztán elkezdett ölelgetni egy srácot, akit nem is ismert, hogy jaj annyira béna volt, vigasztalja már meg. Fogtam a maciját és odadobtam eléjük, velem így ne beszéljen. Az osztályfőnök is ledöbbent, mondta neki, hogy hogy lehet így viselkedni, de nem is figyelt rá, úgy tett, mint aki a következő fellépő zenéje miatt már nem is hallja...


Nekünk itt véget ért a barátság, nem is bánom most se. Aki képes így viselkedni azzal, aki támogatta mindenben, az nem barát.


Utána amúgy bocsánatot se kért meg semmi, tette az agyát, mintha nem is tudom, hol énekelt volna, nem egy iskola gáláján, lett is hamar udvartartása, akikkel onnantól barátkozott.

jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 igazad van, jól látod a dolgokat!
jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!