Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki tudnátok deríteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudnátok deríteni hogy hűséges-e?

Figyelt kérdés
sziasztok a barátommal mostanság elég furcsa a kapcsolatom, úgy érzem mintha megcsalna. valaki rá tudna írni hogy tényleg “loyal”-e? (instákat küldök majd privátban)

jan. 29. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Inkàbb szakíts. Mindenki jobban jár
jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is inkább szakíts vele, mert ha hű is hozzád, te akkor is már elveszítetted a bizalmadat felé ilyen tére ami szerintem szügséges egy kapcsolatban egymás iránt.
jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz egy lányt kellene találnod, de itt nem nagyon vannak olyan lányok akik segítenének neked ebben. (Dehát sok szerencsét)

Miért nem kéred meg egy barátnődet? Vagy írj rá instán egy lányra és beszéld meg vele.


De amúgy, szerintem jobb lenne elsőnek elmondani a barátodnak teljesen őszintén, amit érzel. És ne félj hogy majd mit gondol. Ő is őszinte legyen!

jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért mondaná el egy random embernek, hogy megcsal?
jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem keresett más csajt akkor majd ezután fog

Szerinted mit fog szólni ha kiderül hogy kémkedsz után?

jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
#5 szerintem aranyos lenne a féltékenysége.... de persze ha utána elmondja. :)
jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 értem amit írsz volt olyan barátnőm aki szívta a vérem xy-nal nem zavart soha, sőt kedvesnek találtam(ő elleg féltékeny típus volt)

viszont ha kiderült volna hogy vadidegenekkel kémked utánam meg tesztelget hát az qvára nem jött volna be


Szóval abszolút nem tartanám aranyosnak

jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, de kb 100 000 FT lesz mert nem olcsó a magánnyomozó
jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!