Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratnom flortol ket palival...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom flortol ket palival is, akik tudjak hogy baratja van aki en vagyok. Ugy erzem nem vagyok eleg neki. Mit tudnek csinalni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ket palival is flortol. Az egyik az uj osztalytarsunk a masik meg egy cigi dealere. Nem akarom elveszteni de nem is mondja meg nekem hogy mi a szitu. Haromszor is elofordult hogy irogat valakivel es amikor oda megyek hozza lecsapja gyorsan az asztalra a telefonjat kepernyovel leforditva. Szeretem es nem tudok mit kezdeni.
jan. 30. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod elveszíteni, már rég elvesztetted... Az is lehet, hogy a hátad mögött már orrba szájba tolják. Fő a bizalom mi? Na ez pont nem az.

Tök jó, hogy szereted, de szerinted aki ilyeneket csinál az szerinted mennyire szeret vagy tisztel? Mennyire kell pofátlannak lenni ehhez.

Ne legyél hülye, hagyd ott és keress mást mert számára csak egy pótkerék vagy arra azokra az időkre ha nincs mellette senki.

jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Rakétacsöcsöd van?
jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyére vesz téged, flörtölget és lehet meg is csal másokkal. Mi a kérdés?! Miért hagyod magad ennyire megalázni? Azt meg végképp nem értem miért írod, hogy "Ugy erzem nem vagyok eleg neki." Nehogymár még te akarj teperni érte baszki... Dobd ki a francba.
jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, hagyd a francba ezt a csajt, aztán lépj tovább!
jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, akkor egy papucs vagy akit kitudnak használni. Ez egy ribi.
jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy szakmai kifejezés: szűzkur*a
jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bukó. Nem tudsz vele mit kezdeni.
jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ribi ez nyilvanvalo.

Az ilyenek szoktak a legjobban sirni utana hogy "jajj nincs egy normalis pasi see". de ebben a törtenetben te vagy a papucs ha ezt hagyod. En ugy bsznam ki hogy a laba nem erne a földet, azt mehet a faszikaihoz.

jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lehet szakítanék. Vagy legalább kilátásba helyezném.
jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos nem tudom mennyire komoly a kapcsolat, mennyire fontos neked a lány. De bármi is van, beszélj vele. Mondd el neki te hogy érzed, ez a kommunikáció a kapcsolatok alapja. Lehet az ő szemszögéből teljesen más a történet. Ha meg kiderül, hogy tényleg más fiúk felé érdeklődik, akkor nem vesztegetitek egymás idejét.

A lényeg, hogy nem vonj le messzemenő következtetéseket mielőtt nem beszéltél vele, mint ahogyan pár előttem szóló.

jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!