Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normslis reakcio...

Szerintetek normslis reakcio a baratnomtol? Ti mit tennetek egy ilyrn helyzetbe?

Figyelt kérdés

a baratnom a parommal uzletelt egu mobol telefont.amikor el uzleteltek a pasim mondta neki hogy nezze at a mobilt biztos tetszik e neki jo e a baratnom aznap jonak talalta,de masnap engem hivogatott azzal hogy a mobil nem jo,kikapcsol.meg halottam hogy a hatterbe az annyukajaek fenyegeteloztek hogy ha nem adjuk vissza a mobilt akkor anyammal fog beszelni.akkor mondram neki hogy beszelje meg ezt a parommal nem velem uzletelt akkor beszeltek a baratommal es azt mondta a baratnom hogy majd elviszi a szerelohoz a mobilt mert nem jo a baratom meg azt allitja jo a mobil.jmost egy het utan a baratnom tollem koveteli a mobiljat hogy vissza akarja cserelni.

a megjegyzem tsrtozik a baratnom nekem egy hajgondotitovel amit meg nem kaptam el tolle.


2014. okt. 31. 07:21
 1/4 A kérdező kommentje:
a helyesirasert bocsi csak mobilrol vagyok meg erinto kepernyos ..
2014. okt. 31. 07:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megbízhatatlan emberekkel üzletelni. Ha mobilt akar az ember másikat, akkor menjen üzletbe venni, vagy ha máshová nem, akkor használt telefonoshoz... Ez mindkét fél számára tanulság lesz... Vissza kell cserélni, és kész.
2014. okt. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 manó1235 ***** válasza:
Vegye meg boltból és akkor nincs ez a nagy galiba körülötte, meg amúgy is... miért kell egyből a rossz szándékot keresnie másokban?! Mintha direkt át akartátok volna vágni, sztem túl reagálja, de ha nem jó a telefon akkor így járt, ő vette meg nem ti erőszakoltátok rá.
2014. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, a barátnőd a felelős azért, hogy mit kitől vesz. Ebben a helyzetben ő a hibás, csak megpróbálja rád kenni a dolgot. Ne ijedj meg, és az anyja fenyegetőzésétől se. Ezt neki kell lejátszania a barátoddal, nem neked. Ha nálad problémázik, mondd meg, hogy ezt veled nem tudja elintézni, menjen a barátodhoz. ennyi.
2014. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!