Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolat képes túlélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat képes túlélni egy egyetemet?

Figyelt kérdés
Úgy értem az egyetemi évek alatti távolságot, és az ezzel járó nehézségeket.

febr. 28. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden az arányoktól függ, pl. a távolság nagysága, találkozók száma. Én például 2 éve vagyok távkapcsolatban, de miután szinte minden hétvégén találkozunk, így sokkal kevésbé érezni a távolságot.
febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol függ mennyit találkoztok.
febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemmel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de párkapcsolatban éltem. Minden hétvégén találkoztunk, sokszor már péntek este átjött, és csak vasárnap este ment. Nyilván működött valamennyire, de minden csütörtökön veszekedtünk, borzasztó volt… aztán hozzánk (szüleimnél laktam) költözött, és megszűntek a veszekedések. Azóta házasok vagyunk, de az egy év (és három hónap) nehéz volt. Imádtam minden együtt töltött percet, de havonta kétszer szakítani akartunk csütörtökön….
febr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én több párt is ismerek,akiknek megy.


1. gimiben összejöttek, különböző városokban tanulnak, egyiküknek volt egy félév erasmusa is. Na ilyenből 2 párt ismerek, 4-5-6 éve együtt vannak és hamarosan végeznek az egyetemmel.


2. egyetem alatt jöttek össze, de különböző városban járnak egyetemre. Lesz még erasmus is. 2 éve vannak együtt.


Nem egyszerű, de lehetséges.

febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva megnyugtató hogy személyes tapasztalatok alapján nem kizárt. Lehet csak én gondoltam túl, de azért egy ilyen távolság sok problémát hoz. Amihez persze kell őszinteség, bizalom meg tenni akarás mindkét fél részéről hogy a kapcsolat fennmaradjon. De ezek szerint van akinek összejött.
febr. 29. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is összejött. 4 éve tart ,eggyütt vagyunk az egyetem vége óta sokat.
márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerőseim kb 2 éve ismerik egymást, azóta megvolt az eljegyzés is, és a lány 1 éve erasmuson, és külföldön van. Mondjuk az más, ha már ilyen szoros a kapcsolat,de nem lehetetlen.

Kitartást :)

ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!