Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem vesz ember számba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz ember számba a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves hetero pár vagyunk, nem rég volt fél éve hogy összejöttünk. 3 hónap után felvetette a párom, hogy költözzek hozzá, mivel sokkal több itt a munka lehetőség. Ez meg is történt, eleinte nagyon jól kijöttünk. Ő finanszírozta az anyagi oldalát a dolgoknak, én pedig rendbe tartottam a lakást és főztem. Tudni kell, hogy neki sok mentális problémája van, mint pl ADHD, depresszió, szorongás. A pszcihiátere írt fel neki nyugtatót és antidepresszánst. Amióta ezeket szedi, mintha kifordult volna magából. Csökkent, szinte lenullázódott a libidója, ha letette a fejét 5 percre akkor elaludt, agresszív lett. Mindezt betudtam a gyógyszernek, habár megértő voltam mégis kimutattam a nem tetszésemet, mégis sokszor belém állt, hogy én mekkora egy f@sz vagyok hogy nem értem meg hogy neki erre szüksége van és engem csak a farkam vezérel.

A másik amit nem részletezek ennyire mert már lerohadnak az ujjaim a gépeléstől

-mindíg mindenért engem okol

-azt hiszi hogy ő sosem téved

-már két hónapja munkába álltam, de még mindít én csinálok itthon mindent és szerinte ez így van rendjén

-nem engedi hogy azt egyek ami jól esik, nincs közös, csak a főtt kajából ehetek.

-nem enged haza anyámhoz mert túl messze van (saját autóm van amit én tankolok, csak egy hétvégét akarok külön tölteni anyámmal akit a kérdés írásakor már 3 hónapja nem láttam)

-heti 4-5 alkalommal a fejemhez vágja, hogy én csak egy férfi vagyok

-napi szinten megkapom, hogy ő tartott el engem 2 hónapig, holott mondtam neki, hogyha ekkora teher vagyok, hazaköltözök, de nem enged.

-nem lehet vele semmi sem megbeszélni, szerinte mindenről én tehetek, ha megpróbálok leülni vele beszélni egyből elkezd velem kiabálni és nem jutunk egyről a kettőre.


Mindezek miatt volt egy elég durva pánikrohamom nemrég ami miatt a pszcihiátrián kötöttem ki, ott beszélgettem egy doktorral de csak pillanatnyi segítséget tudott nyújtani.

Nem tudok se vele se nélküle élni, így gyakran vannak öngyilkos és önkárosító gondolataim, ami miatt rendszeresen járok terápiára, de nem igazán segít.


Nem szeretném őt elhagyni, szerelmes vagyok belé, de nem tudom mitévő legyek. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.



márc. 5. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Na, nem tudtam végigolvasni, de nem is kell. Ez rettenetes, húzz el onnan, amilyen gyorsan csak tudsz!
márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez biza nárcisztikus is.
márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Amit el tudok mondani: nem fog változni.
márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem akarod elhagyni? Senkinek sem kellene ilyen partner. Érthetetlen számomra, hogy miért nem szakítasz.
márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Zsak a foltjat.


Egyfelol: don't stick your dick in crazy, ahogy a muvel francia mondana. A csajod nyilvanvaloan mentalis serult, te viszont nem tudod kezelni ezt az allapotat. A jo hir, hogy nem is kell, mert nem a te feladatod, vannak erre szakemberek.


Masfelol: mi az hogy nem ehetsz a kozos haztartasban barmibol? Mi az, hogy 'nem enged' hazautazni? Te ezt miert turod el neki?

márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszer csere nem lehetséges?

Az antidepresszánsoknak sok mellékhatása van. Nem mindegyik való mindenkinek és van hogy nélküle jobban boldogul valaki mint vele.


Érdemes lenne ezzel próbálkozni. Ha pedig ez alatt kiderül, hogy nem a gyógyszer a ludas, akkor talán ő változott meg vagy mindig is ilyen volt. Ebben az esetben muszáj lesz szakítanod.

márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Meg is érdemlitek egymást...
márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6-os

Most cserélt anti depresszánst, a libido csokkenes miatt, tegnap vette be az elsőt, kíváncsi leszek hogy mi fog változni. Termeszetesen azt is rám fogta, mert egyszer meg mertem említeni hogy lehet váltani kéne, nem akarta, a doki mégis írt fel neki másikat, szemrehányóan megkaptam hogy "ez is miattad van"

márc. 5. 12:43
 9/17 A kérdező kommentje:

4-es


Kapcsolat függő vagyok, nőről nőre ugrálok mióta az eszemet tudom. Eddig még így is ő a legnormálisabb, gondolhatod hogy az előzők milyenek lehettek. Megvertek, nyilvánosan megaláztak, megcsaltak stb.. ragaszkodom hozzá, szeretem, meg akarom javítani a dolgokat. Viszont úgy érzem hogy egyedül ehez kevés vagyok.

Én sem vagyok tökéletes, tudom nagyon jól hogy én is hozzájárultam ahhoz hogy ide jutott a kapcsolatunk, viszont én hajlandó vagyok változtatni. Azt nem tudom, hogy hogy álljak hozzá, mit tegyek, mit mondjak hogy észhez térjen.

márc. 5. 12:51
 10/17 A kérdező kommentje:

1-es


Nem gondolod hogy mindezekre van megoldás? Ha más nem párterápia nem segíthet ezen? Nem szeretnék megfutamodni, szeretném hogy működjön.

márc. 5. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!