Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem vesz ember számba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz ember számba a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves hetero pár vagyunk, nem rég volt fél éve hogy összejöttünk. 3 hónap után felvetette a párom, hogy költözzek hozzá, mivel sokkal több itt a munka lehetőség. Ez meg is történt, eleinte nagyon jól kijöttünk. Ő finanszírozta az anyagi oldalát a dolgoknak, én pedig rendbe tartottam a lakást és főztem. Tudni kell, hogy neki sok mentális problémája van, mint pl ADHD, depresszió, szorongás. A pszcihiátere írt fel neki nyugtatót és antidepresszánst. Amióta ezeket szedi, mintha kifordult volna magából. Csökkent, szinte lenullázódott a libidója, ha letette a fejét 5 percre akkor elaludt, agresszív lett. Mindezt betudtam a gyógyszernek, habár megértő voltam mégis kimutattam a nem tetszésemet, mégis sokszor belém állt, hogy én mekkora egy f@sz vagyok hogy nem értem meg hogy neki erre szüksége van és engem csak a farkam vezérel.

A másik amit nem részletezek ennyire mert már lerohadnak az ujjaim a gépeléstől

-mindíg mindenért engem okol

-azt hiszi hogy ő sosem téved

-már két hónapja munkába álltam, de még mindít én csinálok itthon mindent és szerinte ez így van rendjén

-nem engedi hogy azt egyek ami jól esik, nincs közös, csak a főtt kajából ehetek.

-nem enged haza anyámhoz mert túl messze van (saját autóm van amit én tankolok, csak egy hétvégét akarok külön tölteni anyámmal akit a kérdés írásakor már 3 hónapja nem láttam)

-heti 4-5 alkalommal a fejemhez vágja, hogy én csak egy férfi vagyok

-napi szinten megkapom, hogy ő tartott el engem 2 hónapig, holott mondtam neki, hogyha ekkora teher vagyok, hazaköltözök, de nem enged.

-nem lehet vele semmi sem megbeszélni, szerinte mindenről én tehetek, ha megpróbálok leülni vele beszélni egyből elkezd velem kiabálni és nem jutunk egyről a kettőre.


Mindezek miatt volt egy elég durva pánikrohamom nemrég ami miatt a pszcihiátrián kötöttem ki, ott beszélgettem egy doktorral de csak pillanatnyi segítséget tudott nyújtani.

Nem tudok se vele se nélküle élni, így gyakran vannak öngyilkos és önkárosító gondolataim, ami miatt rendszeresen járok terápiára, de nem igazán segít.


Nem szeretném őt elhagyni, szerelmes vagyok belé, de nem tudom mitévő legyek. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.



márc. 5. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Itt nem a kapcsolatot kell javitani, hanem a te fejedet rendbe tenni.
márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem kapcsolat, hanem egy börtön. Nem is értelek teljesen, nekem ezeknek a fele is elég lenne egy szakításhoz.
márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Szegény lány, mégha úgy is tűnik, hogy veled szemétkedik, én sejtem, min mehet keresztül. Hasonló vagyok én is, sokszor még a szar is ízetlen, élni sincs kedvem, kötekszem, szándékosan basztatom a páromat, amitől nekem nem lesz jobb, jön a bűntudat a bőgés, hogy megint tetű voltam, megfogadom, hogy normális leszek, aztán jön valami apróság és bumm már megint én vagyok a hárpia, ami egyikünknek sem jó. Libidóm általában 0, mindig azt hiszi szegény, hogy miatta, közben nekem ő a világ legjobb pasija, de ennyi szarral a fejemben a szexre gondolok sem bírok.
márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mióta szedi a gyógyszereket? Az antidepiknek kell pár honap, hogy változás történjen, amennyiben megfelelő a gyógyszer és az adag. A nyugtató is okozhat hangulatingadozást sajnos.
márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14-es


Kb másfél hónapja, de miután elkezdte szedni pár napon belül jelentkeztek a változások

márc. 5. 16:52
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mik a pozitív tulajdonságok, amik visszatartanak a szakítástól? (Feltételezem, hogy vannak, mert más indokot nem tudok elképzelni, hogy miért vagy még vele...)
márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gabor49 ***** válasza:
77%
a gyogyszerektol viselkedik ugy en is olyanokat szedek 50/f
márc. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!