Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek érezhet valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet valamit irántam? Vagy csak nekem tűnik úgy?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki tetszik, minden nap beszélünk. Ő otthon sokat dolgozik, családi vállalkozásuk van és elég jól fut, mellette ő intézi az otthoni dolgokat(takarít, főz mos stb).

Naponta csak 1-2 órát beszélünk, mert nincs több ideje. Viszont mindig küld ölelős emojit, vagy szíveket ha olyan a kontextus. Ha valahová megyek akkor mondja, hogy vigyazzak magamra, stb. Jobban foglalkozik velem mint az előző barátnőm. Meg olyan dolgokra emlékszik velem kapcsolatban amit 1 éve csináltam és megosztottam vele, amire én már nem. 😅 Csak nem tudom hova tenni ezt az egészet. Mindketten introvertáltak vagyunk, szóval ha valamelyikünk szeretne is lépni, nem merünk. Annyit tudok még, hogy ő online nem beszél senkivel szinte és kb alig hagyja el a házat a munka miatt.


márc. 10. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Ilyen körülmények közt eléggé mindegy...úgysincs hova fejlődni a dolognak


Lehet, hogy jól el van veled, de kapcsolatot nem akar.

márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont megbeszéltük, hogy nyáron találkozunk, mindketten egy másik közelebbi várost választottunk, szóval egy hétig egy hotelben leszünk. Mondjuk ott több minden kiderül.
márc. 10. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha addig nem talál valakit közelebb :)
márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!