Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm beleszeretett a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm beleszeretett a tanárába, mit tegyek? Többit leírom részletesebben lent.

Figyelt kérdés

A próbálok mindent részletről részletre leírni hogy pontosabb sztorit vázoljak fel.


Szóval barátnőm 18, én 28 van köztünk 10 év igen. Ez igazából sose gátolt minket, teljesen jól megértettük egymást. Hét hónapja vagyunk együtt.

Ám utóbbi pár hétben eléggé ilyen leszarom jelleggel állt hozzám ami problémát és vitátszült.Majd belenézett a saját messenger üzeneteimbe amiben panaszkodtam haveromnak mennyi baj van manapság a mai kapcsolatokba, és nyilván magára vette. Eddig sose voltam a híve annak a dolognak hogy belenézzek a magán üzenetváltásáiba, de nyilván szemetszúró az hogy nem úgy áll a másikhoz. Ennek margójára én is megtettem ezt a lépést.Nem haboztam, beleolvasgattam egy barátnőjével való beszélgetésbe. És mint kiderült érezhetően oda van az angol tanárjáért aki legalább 25 évvel idősebb tőle, családja van stb. Idézem: "nem fogom kibírni a szünetet" és ilyesmik.


Nos ezt másnap közöltem vele, pislogott és szóhoz se tudott jutni

Zokogott hogy csak engem szeret és úgy volt vele hogy azért írta ezt barátnőjének, mert tudta hogy én is belefogok olvasni a beszélgetésbe. Amolyan visszavágás volt a részéről.


Eltelt pár nap, és segítettem neki a füzeteit pakolni.

Bele olvastam az egyik oldalba amibe egy elég pajzán vers volt, nem tudom hogy a tanárjáról akart valami szösszenetet írni. De eléggé lesokkolt. (ha nem bánjátok nem írom most ezt le)

Kitépte a kezemből a füzetet és most jelenleg ott tartok hogy nem tudom mitévő legyek.


Talán megcsalt? Segítsetek.



márc. 27. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ülj le vele komolyabban beszélni erről? Talán ez lenne a logikus lépés? Üljetek le és mondjon szépen végig mindent őszintén, ami benne kavarog. Onnan a te döntésed, mi lesz.


Mindenesetre, ha nem tud valami iszonyatosan jó magyarázatot felhozni (vagy nem hajlandó beszélni róla..), az én önbecsülésem nem tűrné ezt...

márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalást semmiképp nem vizionalizálnék.
márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem mit vársz, ennek a lánynak van egy apa komplexusa, nem normális úgymond, és mindig találni fog egy jobb apucit. Sajnos mentálisan nincs rendben, az ilyen lányokkal megjárja az ember
márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem csalt meg. Viszont sok 18 éves lány még messze nem tudja, hogy mit is akar valójában.
márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy megcsalt, de a jelekből én arra következtetek, hogy nem utasítaná vissza a tanárát, ha az lépne felé. Nagyon rossz ezt leírni, de sajnos lehet, hogy elmúltak irántad az érzelmei.:(
márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nekem is volt egy "kislányom" elsőnek rajongott de hónapokkal később már éreztem más, ő is mondta hogy szeret nagyon stb viszont egyszercsak lecserélt egy idősebb férfira vagy egy másik korombelire. A lényeg, ezekkel nem lehet tervezni, élvezd amig tart de ne kötődj, sajnos ők hamar rajonganak de ugyanolyan hamar hűlnek is ki, mindig jobbat újat akarnak nem lehet megfelelni.
márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg fiatal nagyon es nem az az elkotelezos tipus szerintem... idok kerdese es megcsal majd. A kulonbbseg hogy te mar elertel egy komolysagi szintet amig o a tini kis vilagaban van meg..
márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem csalt meg

Viszont… első szempont az hogy nem kellene a másik telefonjában kutatni

Másodjára pedig… szerintem is üljetek le egymással beszélgetni de erről aztán elég komolyan!

És ha nem használ a szép beszéd szerintem szakíts is vele mert akkor ez így nem fog tovább működni

márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!