Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Helyesen cselekedtem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

57 napig voltunk együtt.

Az elején nagyon aranyos, cuki volt sokat beszélgettünk.

A 3. Héten megváltozott.

Elmondása szerint "ő mindig szívtelen személy volt." Azután elhagyott egy másik lányért. Aki dobta őt. Elmondása szerint tépett bevolt baszva és (hiányoztam neki.) Visszafogadtam, gondolván lehet érdemes új esélyt adni. 0-24 ignorált még én felváltva írtam neki. Volt hogy azt hazudta van nála 3 gramm, amit (ingyen kapott) majd amikor erre kiakadtam, (féltettem az egészségét 10+ hosszú üzit írtam neki) kiborult. Emellett minden exével írkált jóba volt meg elment iszogatni az egyik jelenlétében (kamuzott erről is.) A héten 2 szer hagyott el majd mindig visszajött. (Nem találkoztunk soha online instás kapcsolat volt) fiatalabbak vagyunk). Most viszont megelégeltem megint elhagyott visszajött én. Tiltottam. Sírtam mert fájt. Öngyilkossággal is) fenyegetőzött. Mondtam neki, ha ez így megy mindketten tönkremegyünk. Mindenki körülöttem helyes döntésnek látja. Tiltottam. Szerintetek jól cselekedtem?

Kapcsolatunk alatt mindig ignorált, hosszú üzeneteket írtam neki ha szomorú volt, mindig vissza írtam másodpercek alatt míg ő volt hogy eltűnt, napokra (!) És leszidott ha törődtem vele. Meg mindent meg akartam beszélni vele meg sokszor azért is bocsánatot kértem ha ő bántott. Mindig naivan hittem "megváltozik". De már megelégeltem. Mit gondoltok jogosan érzek bűntudatot hogy tiltottam?



ápr. 1. 17:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindig visszajött most is vissza akarta könyörögni magát. De ez sok. Véresre sírtam egykor a szemeim miatta levegőt kapkodva. Az első félrelépésénél. A többi már. Nem tudott meghatni akkor valami eltört bennem. Ezért tiltottam ne szomorítsuk már egymás életét. Szerintetek jól tettem?
ápr. 1. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, viszont semmi értelme volt új esélyt adni.

Aki ennyire képtelen beleadni kapcsolatba, annak soha ne adj neki esélyt.

Mondjuk ha 2 év kapcsolat után valami félreértés miatt, vagy hibát követett el, akkor talán van értelme esélyt adni, persze megcsaláson kívül.

ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És jah, hidd el van akinek kellesz, csak ismerkedned kell, nem pedig egyből beleugrani a kapcsolatba.
ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem cseledtél helyesen, mert már az első után ki kellett volna rúgni a francba.
ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen helyesen.
ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyesen cselekedtél, de előbb is ott hagyhattad volna mert arra több esélyt is adtál neki és semmit nem változott. Jól cselekedtél, mivel így neked sokkal jobb lesz, sokkal jobb ember fogsz magad mellé találni mint őt. Gondolom jobban örülsz neki hogy megszabadultál egy ilyen embertől.
ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!