Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megnéz más lányokat, miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéz más lányokat, miért?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, 1 éve együtt. Még eléggé fiatalok. Wellnesezni voltunk, és éppen rajta kaptam hogy oda pillantott egy lányra. Persze nem is tagadta, de nem fordul ilyen elő sokszor, csak engem mégis nagyon idegesít, mégha nem is úgy néz ra hogy ,,huha, Úristen”, akkor is zavar . Meg persze tudom hogy ezt megakadályozni nem tudom, csak megtanulni kezelni, mert férfibol van.

Mit gondoltok, nektek beleférnek az ilyenek?

Ti hogy vagytok ezzel?



ápr. 2. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel nem lehet mit tenni. Ami szép az szép. Normális reakció.
ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Te soha nem néztél meg egyetlen srácot se, mióta vele vagy?
ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Hűséget esküdtem, nem vakságot :)
ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert te nem szoktál nézni nála sokkal szebb férfit?
ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Köszi, hogy megnevettettél! Már egy ideje elmúltam 17, de ennyire buta én sem voltam ennyi idősen. Ami szép egy férfi szemnek azt meg is nézi, te is megnézel jobb pasikat, csak nyilván ez neked nem tűnik fel.

Nem baj, fő az egészséges párkapcsolat és önbizalom. Mond meg neki, hogy rajtad kívül nem nézhet rá semmilyen nőre és csak veled állhat szóba! :D

ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

14 éve vagyok együtt a párommal. Van amikor még én szólok neki, hogy milyen csaj megy már ott... 🤣


Hűséget igért(fogadott) nem vakságot! Fogadjunk, hogy te is megnézel egy jó pasit az utcán, vagy a tv-ben, akkor neki miért ne lehetne? Kicsit lazíts, vagy nem lesz hosszú életű kapcsolat...

ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hozzaallas a leheto legmergezobb feltekenysegi rohamokhoz fog vezetni, surgosen szokj le rola. A fiud nem a tulajdonod, es ha tenyleg azt kepzeled hogy amig veled van meg a gondolatait is 100%-bam te toltod ki, akkor fog par kellemetlen meglepetes erni...
ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mert faszi és az a feladata biológilag h szaporodjon minnél több nővel. azzal oldhatod a helyzetet h eggyütt stíroljátok a csajokat.
ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!