Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kaocsolatban vagyok, normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaocsolatban vagyok, normális ez amit érzek?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt. Szeretem őt, amikor nem vagyunk együtt hiányzik mindene, és minden közös dolog. Vele tervezem a jövőt, fix pont vagyunk egymás életében, legfontosabbak, és elsők vagyunk egymásnak. Nem vagyunk féltékeny tipusok mert tudjuk hogy a másik nem csinál olyat az ellenkező nemmel, ami már nem fér bele( pl fiú lány nagy barátság, flörtölés, szex, stb..)

persze szoktak viták lenni de azok is apróságok és nem nagyok, nagyon ritkán van veszekedés


viszont a külseje nem vonz, nem jön be külsőre, nem izgat fel. Hanem inkább a lelki dolgok miatt vagyok vele együtt(ugye a fent leírtak)


17L


ápr. 9. 11:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%

Egy lanyt nem a fiu kulseje izgat fel legfokepp,hanem a lelkiek.

A vonzodast nem lehet centikkel merni.

Kiserletezzetek,hogy legyen jo neked is. A legtobb lanynak nonek csak csikloorgszmusa van. Kizarolag huvelyi izgatastol sok lany vagy no nem tud elmenni. Biztos nalad is ez van.

ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
#11 "Egy lanyt nem a fiu kulseje izgat fel legfokepp" - Ezt honnan veszed?
ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem izgat fel, akkor megette a fene az egészet. Hacsak nem vagy aszexuális, csak azért nincs értelme elviselni a szexet, mert nem izgat fel, de "szereted".
ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátként szeretni sok embert lehet. Ellenkező neműt is szerintem, bár ezen nyilván lehet vitatkozni. A lényeg, hogy a barátság és a szerelem között leginkább az a különbség, hogy szexuálisan (is) vonzódsz a másikhoz, nem csak lelki kapocs van. Kémia nélkül hosszútávon nem működésképes egy kapcsolat, ha nehéz is beismerni, ez így van. Nem kell kizárni ezt a fiút az életedből, kaphat helyet a jövődben (persze ez rajta is múlik), de párkapcsolatban lenni vele így értelmetlen.
ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
92%
Szerintem még neked nem való kapcsolat. Nem vagy elég érett ahhoz hogy párod legyen, hisz hogyha már az kacsolat ELEJÉN sem jött be akkor minek jöttél vele össze? Szegény srácot sajnálom hogy hitegeted hogy tetszik és szeretkezés közben szimulálsz csak. Én azt mondom hogy vess véget annak a kapcsolatnak amíg még jobban bele nem éli a srác magát. Neked pedig annyit üzenek hogy, még nőj egy picit aztán keress párt magadnak aki IGAZÁN tetszik neked, és ne hitegesd a másikat mert az az egyik legrosszabb és a megcsalás. Szerintem neked sem esne jól ha a jelenlegi párod csak hitegetne. Legy szép napod.
ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet így élni egy életet, de nagyon nem ajánlott.
ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!