Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebbol lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbol lehet valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok korulbelul 1 honapja hogy szakitottam baratnommel viszont es nem is nagyon sikerult vele beszelnem, vasarnap sikerult beszelnem vele illetve ilyen randit kihozzni belole, kezen fogva jartunk, szivemnek szolitott tobbszor is, es mondta mas nem kell az eletbe de mikor ezt mondta megkerdeztem hogy akkor most ujra egyutt vagyunk, azt mondta nem tudja igy megbeszeltuk hogy ma (szerdan) mivel en vissza szeretnem kapni mert szeretem igy, csak rajta all az egesz, ha nem irok neki, irni fog? Eszeben van hogy szerdat beszeltuk (2x is vissza kerdezett) es ha nem ir akkor gondolom egyertelmu, elore is koszonom a valaszokat

ápr. 10. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi a franc bajod van? Nem is lehet erre válaszolni. Mit tudom én.
ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély.
ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha jól értettem szakítottatok és most újra összejönnétek.

Őszintén megvalva ebből egy újabb szakítás lenne a vége.

ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!