Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülésutáni depressziós...

Szülésutáni depressziós kismamák? Milyen gyógyszert kaptatok? Nem voltatok álmosak tőle? Hogy oldottátok meg a pici mellett?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Antidepresszánst,és nyugtatót kaptam.Utóbbit csak 3hétig,de egy aránylag gyenge fajtát.Később alvási nehézségek miatt erősebbet,de azt nem szedtem a mellékhatások és a rászokás miatt.Neked mit írtak fel?Milyen súlyos a depressziód?
2014. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Frontint kaptam, amitől a kedvem meg a tűréshatárom jobb lett, viszont állandóan majd el alszom és a baba mellett nem tudok aludni, úgyhogy kínlódok. :(

Most jobb a depresszióm, mint mondjuk az első két hónapban, de még mindig nem az igazi.

2014. márc. 10. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Elöző válaszoló vagyok.Van segítséged?Tudsz kivel beszélgetni?Szoktál kimozdulni?Barátnők vannak?Ezek mind segíthetnek...Igen,a frontinnal ez a baj,nekem ezért mondta az orvos,hogyha bírom akkor inkább csak este alváshoz vegyem be,de nekem másnap is hülye dolgaim voltak tőle.
2014. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy nem a kėrdėsre válaszolok, de hogy derült ki a depresszió milyen tünetek jelentkeztek?
2014. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van kivel beszélgetnem sajnos. Nincsenek barátnőim gyerekkel, mióta szültem, azóta a többiekkel sem nagyon találkozom. Azelőtt se voltam egy forma 1-es vezető, de a frontin mellett abszolút képtelen vagyok parkolni. :(

Úgy derült ki a depresszió, hogy nem volt kedvem élni, csak a gondokat láttam a babával is, egy csődtömegnek éreztem magam, csak a bukásaimat láttam, csak a halálra vágytam és sokat fantáziáltam is róla. Pánikrohamaim is lettek.

2014. márc. 10. 13:41
 6/9 mihalovics monika válasza:
Depresszio ellen nagyon jó a segítség elfogadás másoktól,segítség kérése idősektől tapasztalt anyáktól,sok-sok séta a levegőn a picivel.Ha csak minden nap 1-2 órát sétálsz a babakocival csak a ház körül is máris találkozol emberekkel,vidámabb életre vágyóbb leszel.Hidd el ezt tapasztalatból írom neked,nekem ezek segítettek.Beszélgetések utközben más idegen anyákkal a játszótéren.
2014. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vicus-cicus válasza:
humeopátia
2014. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van természetes segítség! A gyermekágyi depresszió sajnos egyre gyakoribb jelenség. Megoldása orvosi szinten még mindig leginkább az antidepraszánsokkal történik, szedálás, stb., ami sokszor még súlyosabb gondokat okoz, ahogy te magad is érzed és leírtad. Az oka legtöbbször a terhesség alatti tápanyagok hiánya, amely a nem kismamáknál is ilyen következményekkel járhat. Nem mindegy, milyen tápanyagokat szedsz,- tudok segíteni benne, 16 éve ezzel a témával (is) foglalkozom, ha gondolod, írj privátban, vagy küldj privátban telefonszámot,felhívlak és ingyen adok szaktanácsot, segítek minden ilyen esetben természetes anyagokkal, vagy átküldöm e-mailon az erről szóló tanulmányomat.

Amit a baba "kiszedett" belőled, azokat kell pótolni és a problémád megszűnik! Jelentkezz bátran, segítek!

2014. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
némi f vitamin az oldalbordától, kedves szavakkal körítve.
2014. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!