Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik így velem ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem ez a fiú?

Figyelt kérdés

16 éves fiú az osztálytarsam. Előttem ül és van, hogy hatra fordul csak, hogy rá csapjon a kezemre, vagy mondjon valamit, aminek semmi értelme. Állandóan meglok.. Van, hogy csak kicsit, de van olyan, hogy megyek előtte és úgy meglok, hogy majdnem elesek és elkezd mosolyogni rajtam. Minap történt, hogy mentem hátra az udvarra ő meg ott állt a hajverjaival és egyszer csak hangosan elkezdte kiabálni nekem, hogy ott egy hanyadek es kozbe nevetett. Szoktunk amúgy beszélgetni múltkor is mikor vártam a buszt oda jött hozzám és tökre jól elbeszelgettunk. Facebookon szoktunk beszélgetni néha. Meg mindig mondja becezve a nevemet es mosolyog rám

Vannak kicsit csunyacskabb fiuk, akik elég igénytelenek és oda megy hozzájuk és olyanokat mondd nekik, hogy én szeretném leszopni. Persze semmi igazság alapja sincs

. Van,hogy csak elkezdi énekelni, hogy szeretem a faszt.

. Megis miert ilyen? :D


2015. máj. 15. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Az biztos, hogy rettentően éretlen még :DD

De szerintem bejössz neki :)

2015. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
talán mert bejössz neki, és még túl gyekekes ahhoz, rendesen közelítsen meg? biztos fél attól, hogy ha kimutatja, hogy tetszel neki, akkor a haverjai lehurrogják, meg cikizni fogják őt/fognak téged.
2015. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki de kb óvodás színvonala van
2015. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ma valahogy szóba került, hogy vkihez át megyek és a haverja azt hitte, hogy azt mondtam, hogy ehhez a fiuhoz és elkezdte mondani neki, hogy át megy a baratnod? De ilyen viccesen.

Erre a fiu:aaaaa... És elfordult

2015. máj. 15. 13:43
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
tetszel neki, csak mivel fiatal, éretlen, hülye, nem tud közeledni.
2015. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tetszel neki. Ez a csávó csak simán debil.
2015. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen óvodás módon viselkedő hüly, akinek tetszel.
2015. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Múltkor is egesznap a fenekemet csapkodta.. Nem vagyok egy modell alkatú lány.. Nagyon hosszú labaim vannak pici fenekem es nagy melkeim.. :/ állandóan azzal basztat, hogy kicsi a seggem vagy, hogy egyáltalán nincs is..
2015. máj. 15. 13:56
 9/13 anonim válasza:
56%
Egyem a pinádat,de aranyos vagy, csak dugni akar veled. :) 47/Férfi
2015. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj.. En tudod mikor csinaltam ilyeneket? :D fenek csapkodas, kis lokdoses, hajhuzgalas stb :D kb 5.-Ben


Ő azon a szinten van most.. Éretlen... Ez figyelemfelkeltes!


Máshogy nem tud kozeledni ezert inkabb butasagokat csinal hogy figyelj ra.


Egyszeru... Éretlen


16/f


Ui. Csinald azt ellene hogy mond neki azt: Nem tudsz normalisan udvarolni? :) vagy valami hasonlo... Hidd el ez neki elegge kinos ha még ezen a szinten van.

2015. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!