Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérzik a székletem minden...

Vérzik a székletem minden székelésnél, orvos is látta, szerinte csak felsértettem a végbelem. Bízzak meg benne? Nagyon izgulok!

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, 3 napja láttam meg először a véres székletet. Spriccelve vérzik, mert rózsaszín vér teríti be az egész wc kagylót. Kemény sajnos a székletem, nem értem miért, hiszen mostanában direkt csak gyümölcsöt és zöldséget eszem. Orvoshoz is mentem, kaptam végbéltükrözést, de nem látott semmi különöset, vért sem a belemben. Szerinte egyszerűen csak felrepedhetett.


Olyan sok szörnyűséget olvastam a végbélrákról és társairól, bízzak meg az orvosomban vagy keressek fel mégegyet? A égbéltükrözés mégegyszer mondjuk nem lenne vicces:/


2014. dec. 12. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha végbélrepedésed van, azt kezelni kellene.Eleve székletlazító étrendet kellene ajánlaniuk és valami gyenge szert is, ami segít lazán tartani a székletedet , amíg be nem gyógyul a végbeled rendesen.Sebész kellene neked.
2014. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol?Normális folyadékmennyiség is kell ahhoz,hogy ne legyen kemény,nem elég az evésre figyelni.
2014. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha voltál végbéltükrözhésen, és az negatív volt, akkor ne aggódj, végbélrepedéssel menj el proktológushoz.
2014. dec. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!