Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mindenképp kizáró ok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mindenképp kizáró ok, ha sárgák a fogaim, önhibámon kívül?

Figyelt kérdés

Sajnos genetikailag nagyon rosszak a fogaim. Sárgák és rosszak is. Nem tudok ellene mit tenni. Igyekszem naponta legalább kétszer megmosni, fehérítős fogkrémmel, de ami gyárilag ilyen, azon nyilván nem segít. Fogorvossal is beszéltem, hogy esetleg fogfehérítésről lehetne-e szó, de nem megoldható. Egyrészt akkor csak 'visszafordítani' tudják (szerinte) a dolgokat, szóval eredetileg sárga fogakra nem sokat használ, másrészt pedig kiskoromban rengeteg gyógyszert kellett szednem, ami meglátszik a fogaimon is. Az egyik első fogamon van egy folt, ami annyira nem feltűnő, de közelről látszik. Ezen kívül sajnos zománchiányosak is.

Egyszerűen szégyenlek rendesen mosolyogni, mert szégyellem a fogaimat, de nem tudok semmit tenni.

Nektek kizáró ok lenne?


Természetesem minden normális válaszra megy a zöld pacsi ;)


14/L



2015. máj. 18. 20:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem mérvadó. Egy gyönyörű lány sárga fogakkal is gyönyörű, egy ronda lány hófehér fogakkal is ronda marad.
2015. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én értettem félre és a lány úgy gondolta hogy nagyon drága lenne és azért nem.


Szóval a probléma adott tehát a fogak sárgák.


Kérdés az hogy a tulajdonosában ez milyen "törést" okoz és ehhez mérten kell cselekedni.


Ha a helyzet kellemetlen de azért elviselhető én azt mondanám hogy 14 évesen szinte vadiúj fogakat kár lenne csiszolni meg reszelgetni.


Ha viszont a helyzet elviselhetetlen és a lány úgy értékeli hogy inkább a halál csak a fogaim legyenek fehérek akkor viszont mindent meg kell tenni amit csak lehet. Minden utat be kell járni, több fogorvossal beszélni és megtalálni a legjobbat aki reális áron megcsinálja és akár elkezdeni pénzt gyűjteni rá ha olyan sokba kerül.


Nekem is volt olyan dolog magamon ami annyira nem tetszett hogy nem bírtam elviselni és összegyüjtöttem a plasztikai műtét árát. Nem érdekelt semmi, sem új mobiltelefon, sem ruhák, sem semmilyen csecse-becse még a kajálás sem nagyon csak egyetlen cél lebegett a szemem előtt és tudtam is hogy el fogom érni. Mondjuk én akkor 21 éves voltam és napnál világosabban tudtam hogy mit csinálok és volt bevételem is ami 14 évesen nem valószínű hogy rendelkezésre áll.


Én kívülállóként úgy gondolom hogy nem reszelgetném az egészséges fiatal fogakat, de természetesen ezt a kérdezőnek kell eldöntenie.

2015. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok!:)

Enyém is kb olyan :(

2015. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kizáró ok, és mint írták előttem, pasiszűrő.

Lesz, akit nem fog érdekelni, ő lesz a tuti társ!

2015. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!