Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Adott 15 éves lány akinek egy 33 éves barátja van.

Szerintetek mennyire életképes egy ilyen párkapcsolat?



2015. máj. 18. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
hát valszeg nem nagy jövője van a kapcsolatuknak. de ne teperj érte, elég undorító dolog úgy hajtani valakire hogy tudod hogy van párja...
2015. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
egy ilyen kapcsolat nem normalis, akaar az apja lehetne. de ha szeretik egymast akkor hajra....
2015. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
96%
Nagybátyám is 18 évvel idősebb mint a felesége! A korkülönbség egy dolog! Kinek jó, kinek rossz, egyéne válogatja! Ők viszont felnőttként jöttek össze nagybátyám 48 éves volt, felesége 30. Viszont a 15 éves lány-33 éves férfi esete semmiképpen nem normális! Mégpedig azért nem mert egy 15 éves lány még gyerek! Akinek gimnáziumba kell járnia, szakmát tanulnia, esetleg egyetemre menni tovább tanulni! Egy 33 éves férfi pedig már férfi, nem tinédzser! Egy 33 évesnek már dolgoznia kell és élni a felnőttek rögös, olykor nehéz életét. Nagybátyámék úgy jöttek össze hogy egy munkahelyen dolgoztak és dolgoznak most is. Nagybátyám muzeológus, a felesége egyiptológus kutató, egyetemi tanár. Én ha lenne egy 15 éves lányom és beállítana egy 33 éves férfivel, akkor a férfinek elmagyaráznám, hogy azonnal hagyja békén a lányomat, vagy nem állok jót magamért. A lányhoz is lenne egy két keresetlen szavam a beszélgetést követően az biztos! Szerintem felejtsd el a felnőtt férfit és keress magadnak egy 15-20 év közötti srácot.
2015. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

szerintem túl nagy a korkülönbség...


Te, mint 17 éves fiú, sokkal hozzáillőbb pár lennél kor alapján SZERINTEM, mint az a 33 éves...


már csak abból is kiindulva, hogy 33 éves férfi, feltehetően már családot szeretne, gyerekeket, amikre egy 15 éves lány nem való... neki még az iskolában a helye, gimi, fősuli, egyetem... előtte az élet, a fiatalság...


mire megérne a családalapításra, a pasi 44-45 éves lenne MINIMUM, ha nem 50... szerintetek milyen férfi várna 50 éves koráig a családalapítással?

50 évesen születik egy gyereke, lehet meg se éri, mire elvégzi az egyetemet...


másik teória, miszerint CSAK ARRA kell a pasinak a lány...


ez az én véleményem, kövezzetek meg érte, a szerelemben a kor nem számít, de azért ésszel gyerekek. :)

2015. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen párkapcsolat nem normális dolog.Úgy hogy szerintem ráhajthatsz hátha rájön hogya 33 éves pasi nem igazán illik hozz.Legalábbis korban.
2015. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Az tény, hogy Te a korotok miatt jobban illenél a lányhoz. Viszont nem lehet tudni meddig tart az Ő kapcsolatuk. Lehet rövid ha nem működik, viszont nem feltétlenül kell egyből rosszra gondolni csupán a korkülönbségük miatt. Tőlem is 10 évvel volt idősebb a volt barátom, és remekül működött a kapcsolatunk.
2015. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 robidy válasza:
46%
Hajrá! Drukkolok nekik.
2015. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
24 vagyok, barátnőm 16. igaz nem akkora a korkülönbség mint a kérdésben, de nagyon szeretjük egymást, azt hiszem ez a legfontosabb :)
2015. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Semennyire nem életképes szerintem. Van ilyen, hogy ekkora korkülönbséggel össze jönnek, de általában nem tart sokáig.
2015. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Kádár Viki válasza:
Ha szeretitek egymást akkor ne foglalkozzatok senkivel
2015. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!