Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

26 éves magyar származású Magyarországon élő fiú vagyok, és néhány hónappal ezelőtt, online megismerkedtem egy román származású bukaresti lánnyal, és elég hamar egymásba szerettünk, és hamarosan találkozunk.


Igazából nincs tanácsra szükségem, mindössze arra lennék kíváncsi, hogy egy kívülálló, így, nyersen hallva a történetet mit gondol erről. Köszönöm


2014. dec. 23. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kapsz pár rasszista választ.

Ha boldog vagy akkor gratulálok, te életed neked kell dönteni arról hogyan/kivel éled le.

Ez a véleményem.

2014. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A világon semmit, az sem érdekelne, ha E.T. kefélné hófehérkét.
2014. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Azért köszönöm, hogy még így is időt szántál rá, hogy válaszolj
2014. dec. 23. 00:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Sok boldogságot, oszt' jóvan, nincs abban semmi, ha román, köztük is vannak normálisak, csak szokás szerint a hülyék hangosabbak arrafelé is.
2014. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak a talpa,nyelve,háta ne legyen szőrös...
2014. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Őszintén megmondom, maga a kérés azért született, mert érdekel, hogy mit gondol a magyar ember arról, ha valakinek román barátnője van.


Az ég világon semmit nem fog megváltoztatni senki véleménye, puszta kíváncsiság.

2014. dec. 23. 00:33
 7/10 anonim ***** válasza:
A rasszisták és nacionalisták elítélik, a többieket nem érdekli ilyen egyszerű.
2014. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alaphelyzetben szerintem sincs gond, de azért nézd meg a családját, mielőtt döntesz.

Probléma esetén ugyanis valószínű, hogy szembekerülsz velük... esetleg egyszerre.

2014. dec. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem inkább azon akadt meg a szemem, hogy: "elég hamar egymásba szerettünk, és hamarosan találkozunk." :D Hogy tudsz szerelmes lenni olyanba, akit még nem láttál személyesen? Oké, hogy emberileg ő a tökély, és harmónia van köztetek, de nem érezted az illatát, nem érintetted a bőrét...szerintem ezek nélkül a dolgok nélkül nem lehet teljes mértékben kijelenteni azt, hogy Ő az igazi...az, hogy román vagy mexikói vagy albán engem nem érdekel...:)


26/N

2014. dec. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy ő az igazi, mint ahogy azt sem tudom, mi fog történni ha találkoztunk.


Család...szülei külön élnek külön országban, ő pedig egymaga

2014. dec. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!