Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a titkos "kapcsolatról" és a témáról?

Figyelt kérdés

A minap érdekes jelenetre mentem fel a jó haverom albérletébe (mivel vidéken élek és levelezőre járok ezért néha egyik haveromnál alszom mikor B.pesten vagyok tanulmányaim miatt), nyitom az ajtót belépek barátom jön ki a fürdőből egy szál törölközőben, kérdezem tőle, hogy zavarok, mondja ,hogy nem zavarok, csak a nővére van itthon meg ő. A csaj éppen akkor lépett ki a szobából egy szál melltartóban, meg egy bugyiban. Majd mikor meglátott elpirult, köszönt és gyorsan visszament a szobába. Elég kínos helyzet volt. A nővér éppen két, hete költözött oda haveromhoz, egy szakítás után.


Majd egy nap egy négyszemközti beszélgetésben feljött ez a téma, a fenti, helyzetről, és elég érdekes dolgok derültek ki róluk. Mivel haveromnak jelenleg most nincs barátnője és a nővér is szingli lett, ők ketten ezt megbeszélték(úgy mondta haverom) mint két felnőtt, hogy amíg nem találnak párt addig néha lefekszenek egymással. Mondom haveromnak, hogy ez elég bizarr(vérfertőző) dolog, és hogy ezt a törvény bünteti. Tudja és arra kér, hogy tartsam titokban, ne mondjam el senkinek vagy kitesz az albérletből. Még azt mondta, hogy védekeznek, csak alkalmi szexpartnerei egymásnak.


Azt mondta, hogy érzelmileg mindketten tisztába vannak ezekkel a dolgokkal, és tudják kezelni, egyáltalán nem szerelmesek egymásba csak testvéri érzelem van köztük, ezt ők ketten megbeszélték, és úgy gondolják, hogy mivel átmenetileg közös lakásban laknak, és jó védekezési módszerek vannak már, szerintük ez a jelenlegi szingli helyzetükben belefér és nem zavarnak ők ezzel senkit(illetve saját magánügyük), és mivel többször szóba került köztük a szex téma, értelmesen átbeszélték ezt, megegyezésre jutottak és mint felnőtt emberek szexuális igényekkel, szeretkeznek néha addig ameddig nem találnak mást vagy valamelyikük másképpen nem dönt. Mit gondoltok? Ti tudtok mesélni ilyen esetről? Esetleg volt már ilyenben részetek, hogyan kezeltétek? Valóban belefér, ha védekeznek és titokban tartják?



2014. dec. 21. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel a testvérem fiu és én is ezért nem fekszem le vele de szerintem belefér
2014. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Van egy 19 éves öcsém, én pár évvel vagyok idősebb.. Nem vagyok prűd, szexuális téren sok minden belefér, de ezt sosem tudnám elképzelni. Nem tudom, hogy így szocializáltak vagy lelki dolgok miatt, de nekem ez sosem menne.
2014. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy haverom o is rendszeresen lefekudt a noverevel es nem vagyok prud, de soha, ismetlem soha nem fekudnek le az ocsemmel meg gondolatban sem,es o sem velem.


Szamomra ez totalisan abnormalis.Viszont nem itelek el senkit aki ilyesmit csinal, csak en nem tennem:-))!

2014. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez komoly? szerintem ez nagyon beteg és undorító dolog, sosem tudnék ilyet elképzelni. ennyire ne legyen már szexéhes, lusta, kényelmes valaki, ha annyira ki van éhezve, keressen egy szexkapcsolatot, de ne a saját testvérével b.asszon, mert ez abnormális. bár ha azt vesszük, kettőjük magánügye.
2014. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes... nekem a gyomrom felfordul a gondolattól is, hogy a bátyámmal vagy az öcsémmel csináljam... el nem tudom képzelni, hogy képes valaki ráizgulni a nővérére... gusztustalan.


25/l

2014. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!