Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Szoval nagyon egy otthon ulos,nem megyek hetvegen sehova sem ,egesznap egyedul vagyok, vagy egyedul vagy az annyammal.aki nagyon leragja a kiseletemet.Nehezen nyilok meg,nincsenek barataim.27eves lanykent csak egy fiuba bizom.akivel eleinte baratsag,es tobb is va.Megosztottam vele mindent,meg o is Nekem.Meg akkor is igy erzem ha sokszor meg sem ert,sokat veszekedunk.ugy erzem h vele letudnam elni az eletem,nem kivanok mast,nem tudnek mashoz vonzodni ez ciki?

2015. máj. 22. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem az erzes normalis csak vita helyett beszeljetek meg a dolgokat es kicsit probalj meg szocializalodni :)

18/L

2015. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"annyammal.aki nagyon leragja a kiseletemet"

ezt hogy érted?

2015. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
bsztattja az anyja, nem hagyja beken
2015. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ot megkene ismerni,pl jo napom van o ot perc alatt elrontja.
2015. máj. 22. 16:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Felnott no vok es mindenbe bele szol,ha en el akarok menni egyet biciklizni kovet ,ha elmegyunk baratommal setalni kovet.nem engedi h egyutt lakjunk,
2015. máj. 22. 16:05
 6/10 A kérdező kommentje:
meg meg vmi eszembejutott valami pelda volt olyan h este elakartam menni setalni egyedul es oda alt az ajtoba nem engedet ki es megutott,azt mondja h egyedul nem menjek sotetbe mert megtamadnak,es veszekedunk is mindig
2015. máj. 22. 16:07
 7/10 anonim ***** válasza:
27 évesen:? kit nézel te hulyének? :)
2015. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kepzeld van ilyen itt az elopelda
2015. máj. 22. 17:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg azt hozza teszem,hogy elkoltoznek a baratomal en.es meg akkor en lennek a rossz a hulye k rva,elegem van belole.olyan jo kis otthon csinalnank belole mi ketten elegem van anyambol meg az egedz eletembol
2015. máj. 22. 18:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mit kell tenned, csak bátorság kell hozzá.

Bőrönd, zsebpénz, ajtó becsapása. Hello világ.

Hagyd, hogy dühös legyél, hagyd, hogy a düh segítsen elköltözni.

2015. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!