Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek az alábbi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel 10 éve vagyunk házasok. 4 éve kiderült, hogy egy volt (laza) barátnőjével kapcsolatot tart fent a neten. Hónapokon keresztül szexchatelrek, de fizikai megcsalás nem derült ki. A nő is házas volt, de akkor még gyermektelen. Akkor ez nagyon megingatta a kapcsolatunkat, de (főleg a két gyermekünk miatt) adtam a férjemnek még egy esélyt. Kb fél éve kapott egy sms-t ettől a nőtől (a tartalmát nem tudom, nem kutattam), tehát annak ellenére, hogy majdnem ráment a házasságunk, még tartják a kapcsolatot. Mivel a férjem azóta semmi okot nem adott egyébként a gyanakvásra, nem is foglalkoztam vele. Múlt héten viszont megtudtam, hogy az a nő megcsalta a férjét, lebukott és a férje kidobta. Felmerült bennem, hogy nem a férjem-e az, aki miatt lebukott. Hangsúlyozom, az elmúlt években ezen az egy sms-n kívül semmi gyanús nem történt.

Ha írok a férjnek (akit nem ismerek személyesen) akkor el kellene mondanom a férjem és a felesége múltját, de ha nem miatta bukott le, akkor ez felesleges keverés. Így viszont bennem valahol mégis ott a gyanú. Mit tegyek?


2015. máj. 17. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A csaj nevét tudod.


Vegyél egy mobilt a tescoba. Írj a férjednek egy sms-st:


Ellopták a telefonom. Hiányzol. Találkozzunk az Ordító Papagájban. Most. Jolanda.


Persze a tulajdonneveket kitaláltam. Nézd meg, mit lép.

2015. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tiszta, hogy ezt a válást és az SMS-t honnan tudod? Mert ha mindkettőt a férjed mesélte szerintem semmi okod aggódni.


Amúgy meg lehet épp azért írt a nő, mert két szék közül a pad alá esett, és megpróbálja visszacsábítani őt.

2015. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az sms-t láttam, amikor kapta (a nevet kírta). A szétköltözést és megcsalást egy közös ismerőstől tudom, aki csak annyit tud, hogy ismerem a nőt és nyilvánvalóan nem tudja, ki a szerető. A nő falubelije, nekem kollégám.
2015. máj. 17. 20:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a lebukás 1-2 hetes, az sms fél éve volt.
2015. máj. 17. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A te férjeddel nem tudnád ezt tisztázni,most miért a nő férjét kérdeznéd?Mondd el a férjednek,hogy mit hallottál és kérdezz rá direkt mi a helyzet.
2015. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A férjem anno sem volt egyenes, csak amikor kész tények elé állítottam. Ebben a dologban nem biztos, hogy tőle elég lenne egy nemleges válasz.
2015. máj. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!