Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene félnem?

Figyelt kérdés

Én 24/L párom 25/F. Neki én vagyok az első. Közös ismerősünktől hallottam, hogy ahova edzeni jár párom van egy 21 éves kiscsaj, akinek tetszik a párom. Facebookon nem ismerősök, még..

Egyszer pont mentem be a szobába, és akkor is őt nézte gyorsan el is kapcsolt. Nem szóltam neki semmit. De később utánanéztem a gépén ennek.. észrevettem, hogy párom lassan fél hónapja heti 3-4 alkalommal nézegeti a kiscsaj adatlapját, képeit. Nem tudom mit ehet rajta, annyira kis gebe szegény, se feneke se melle.

Lehet, hogy csak a kiscsaj kelleti magát páromnak? Neki meg ez imponál?

Nem emlékszem, hogy párom ennyire rá lett volna "kattanva" valakire (rajtam kívül), hogy az illető ennyiszer eszébe jusson, ENNYISZER hogy megnézze.

Rákérdezzek nála?


2015. máj. 11. 10:02
 1/7 Estienne ***** válasza:

Ilyen szempontból veszélyes az edzőterem. Csajok feszes kis ruhában, kissé megizzadva bedölve súlyokat emelve nyögdécselnek. Persze, sokan nem csajozni/pasizni járnak terembe, de attól inger van rendesen.


Ha meg nézegeti a csajt és még el is sumákolja, akkor egy kis óvatosság nem árt.

2015. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kell beszélnetek, hogy ki ez a fiatal hölgy, és mit szeretne tőle a párod.
2015. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt azért mérlegeld, hogy lehet csak baromira tetszik neki (ami amúgy normális még önmagában, bár kezdi kissé túltolni ezt a dolgot) de közel sem akkora "vétek" megnézni egy szexi lány adatlapját néha, mint kémkedni és kutakodni a másik facebookján.


Szóval ebből még lehet balhé köztetek, és lesz akkor egy lépéssel máris távolabb került tőled és közelebb a szexilányhoz

2015. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felvetném neki a dolgot hogy járjunk együtt edzeni. Ha nagyon elkezd aggályoskodni rákérdeznék hogy mi az oka
2015. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy kérdeztem tőle, hogy mostanában olyan fura velem nem olyan mint szokott(ami azért igaz is).. kérdeztem hogy ugye nem azért mert valaki más tetszik.

Aztán a munkára is fogta, hogy néha kikészül bent. Mondta, hogy neki csak én vagyok..csak én kellek neki.. és hogy mindig is elítélte az olyanokat akik a barátnőjük mellett mással kavartak.

Aztán a sok bizonygatás után azt is mondta hogy szeret.

Ezeknek fényében, valahogy mégsem tudom elképzelni, hogy akkor miért jut eszébe annyit az a csitri.

De amit 4. írt felvetem még neki. :)

2015. máj. 11. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert téged szeret, de a másik csaj is tetszik neki :) Tudod, pasiból van, a szerelem és a nemi vágy néha külön szálon fut.

Magyarul téged szeret, de bizony bejön neki a másik csaj is testileg. Ennyi. Ez nem bűn. A probléma ott kezdődik ha lefekszik vele.

2015. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem irkál a csajnak, nincs gind. Ha rákérdezel, úgyis azt mondja, hogy nem akar tőle semmit. Csak annyit mondj neki, hogy ha valami problémát észlel a kapcsolatotokban idejében közölje, hogy együtt tudjatok rajta dolgozni (már ha tényleg szeret).
2015. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!