Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl perverz már a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl perverz már a barátom, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk fél éve, ő 20, én 19. 1-2, ritkán 3 hetente találkozunk, egyébként nonsztop chatelünk fb-n, vagy esténként Skype-olunk. Még nem feküdtünk le, de pettingben már igen jól állunk. Viszont egyre jobban érzem, hogy a pettingek számára a találkozások fénypontjai, moziba is ugy akar menni, h régi film legyen,hogy ne legyenek sokan benn, stb. Persze amikor megvan, olyankor teljesen megértő, ugy is akar találkozni, de faggat, h az orál belefér-e igy nekem, stb. Rengetegszer nyomatja a perverz dumákat, aztán ha rosszul esik, akkor azt mondja, hogy csak viccel. De tényleg, az éjszakai pettingek neki a legfontosabbak, mindenképpen igyekszik mindig ugy intézni, h egymásnál aludhassunk, h pettingelhessünk stb. Én nekem meg néha már semmi kedvem, de belemegyek, mert tudom, hogy ez neki mennyire fontos. Amikor átöltözöm, a melleimet is mindig nagyon látványosan bámulja, már-már csodálja... de már zavaroan. Szerintetek ez mennyire normális, vagy már beteges?

2015. jún. 1. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális, inkább örülj neki, hogy ennyire kíván téged. :)
2015. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát addig normális, amíg annak tartod. Ha úgy érzed, hogy te csak kényszerből csinálod vele, akkor szerintem nem az.
2015. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, h ő folyton probált becsajozni, mìg végül velem összejött végre. Kicsit ugy érzem, h csak mint testet kíván, nem engem.
2015. jún. 1. 23:35
 4/9 anonim válasza:
100%
Hormonok. :) Ha kielégíted, lenyugszik, és tud foglalkozni veled úgy is, ahogy te szeretnéd.
2015. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez könnyen lehet, de ezt neked kell érezned, tudnod.
2015. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem feküdtetek le eddig? Nyilvánvalóan kezd türelmetlenné válni. Ha nem akarsz vele lenni, akkor ne húzd az agyát.
2015. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
hát basszus! alig találkoztok és fiatal kívánja a szexet. ez teljesen normális,az nem normális amit te csinálsz nem hiszem el,hogy te nem kivánod...
2015. jún. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 #7el egyet értek. alig találkoztok, még szép, hogy kanos! egy párkapcsolatban nagyon fontos a szexuális élet. ha nem fekszel le vele (miért nem amúgy?) alap, hogy valahogy máshogy kielégítsétek egymást. ha neked ez kényszer, és nem jó, akkor szerintem hanyagolni kéne a kapcsolatot, mi lesz később?

ez nem perverz dolog, csak szexuális étvágy..

2015. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
teljesen normális. egy 20 éves srác,aki fél éve együtt van a barátnőjével,de még nem feküdtek le,sőt,petting is csak 1-2,vagy 3 hetente van.Csoda,hogy még bírja.Inkább talán az a furcsa,hogy te nem kívánod néha a pettinget,én már akkor is megőrülök,amikor 4 napig nem tudok szexelni a barátommal. Annak meg csak örülj,hogy ilyen "ámulattal" néz rád ;)
2015. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!