Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha szerelmet vallok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmet vallok egy lánynak, akkor jól gondolom, hogy illene valamilyen ajándékot (mondjuk egy virágot) venni arra az alkalomra?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 09:08
 1/8 A kérdező kommentje:
20F
2015. jún. 5. 09:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Azzal nem hibázhatsz:)
2015. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Kivéve, ha az illető 40 éves, vagy elélvez a virágokra. Manapság ez már nem nagy divat, bár ha a stílusodhoz találtál egy hozzád illőt, lehet örülne neki. Ezt csak te tudhatod.
2015. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző:D nem tudom h lány vagy e ,de majdnem minden lány örül ,ha virágot adnak neki:D szerintem nem lesz baj ,ha ad neki:) ez csak előny
2015. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj, de cuki vagy. :))

Igen, nyugodtan vigyél virágot. :))

2015. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha majdnem biztos vagy a dolgodban, akkor vigyél. Ellenkező esetben inkább kínos lenne.
2015. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem kéne ezt így elsietni főleg, ha első randi lesz, simán visszautasíthat aztán csak égsz. az ajándék ráér később is, amikor már együtt vagytok
2015. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015-ben akár csak egy átlagos (de még nem csúnya) kinézetű lánynál így akarsz próbálkozni? Ha sikereket akarsz az életben haladj a korral.
2015. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!