Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akivel már azelőtt is régen ismertük egymást, hogy a barátnőmmel összejöttünk volna. És az a lány barátom bevallotta nekem, hogy szerelmes belém és egy párszor csókolóztunk is meg így alakultak köztünk a dolgok, de amikor a barátnőmet megismertem, mondtam a lány barátomnak, hogy csak maradjunk barátok. Ő viszont többet akart és folyamatosan írogatott facebook-on, hogy mennyire szeret meg ilyesmi...Ami amúgy eléggé jól esett, viszont mikor a barátnőm megtudta, hogy ezzel a lánnyal beszélgetek, elkezdett hisztizni, hogy vagy szakít velem, vagy nem beszélek többé azzal a csajjal. Ezért azt mondtam neki, nem beszélünk többé, de titokban ugyan úgy beszélgettem vele, mert kedveltem. Ráadásul közben a barátnőm elkezdett más lányokra is féltékenykedni, pl. volt egy régebbi volt barátnőm, akivel beszélgettem néha facebook-on meg párszor taliztunk, mert ugyan arra lakunk és ő is írt pár olyan félreérthető dolgot, de szerintem csak viccből, erre mikor barátnőm meglátta a beszélgetést meg megtudta, hogy szoktam néha vele találkozni, megint verni kezdte magát, hogy ha nem hagyom abba ezt az egészet, szakít velem -.- Úgyhogy akkor is mondtam neki, hogy akkor letiltom azt a lányt, meg ilyenek, de őt is bírtam, úgyhogy igazából nem tiltottam le és ugyanúgy beszélgettem vele. De néha már tényleg elviselhetetlen a barátnőm, pl. ma is látta, hogy egy lány osztálytársammal beszélgetek, majd mikor az osztálytársam elment, elkezdte kérdezgetni, hogy miről beszéltünk? Mintha azt hinné, hogy megcsalom vagy nem tudom -.- És próbáltam vele erről beszélni és megígérte, hogy nem lesz féltékeny, ha én nem beszélek azzal a két lánnyal, mert szerinte nyomulnak rám...Én ebbe beleegyeztem és kb egy hétig nyugi volt és egyszer se veszekedtünk, de egyik nap utolsó óra után odajött hozzám a lány barátom és beszélgettünk és mondta, hogy ő a helyemben szakítana ezek után a barátnőmmel. Én meg mondtam, hogy de szeretem, erre annyit mondott, hogy így majd a barátnőm azt fogja hinni, bármit megtehet velem és hogy majd ő beszél vele. Eközben barátnőm percenként hívogatott meg vagy 8 üzenetet küldött, hogy hol vagyok már, mi történt, ilyesmi. Erre kimentünk az aulába, ahol a barátnőm várt rám és amikor meglátott minket ketten együtt, már láttam, hogy úgy néz ránk, mint aki mindjárt nekünk ugrik, erre a lány barátom megmondta neki, hogy ha nem fogja vissza magát, szakítani fogok vele, szóval jó lenne, ha nem féltékenykedne állandóan. Erre barátnőm csak azt mondta, hogy aha, ok. A lány barátom meg elköszönt tőlünk és elment, erre barátnőm elkezdett velem veszekedni, hogy ez mégis mi a f/sz volt, meg hogy úristen, neki 2 órát kellett rám majdnem várnia -.- Ugyanis olyankor nekünk 8 óránk van, neki meg csak 7 és olyankor meg szokott várni engem, meg kb egy óráig beszélgettünk a lány barátommal, most nem hiszem, hogy annyit nem bírt ki nélkülem..

Annyira idegesítő már, amiket csinál, de még is szeretem. Szerintetek szakítsak vele?


2015. jún. 9. 19:08
 1/3 babygirl09 válasza:
36%
Hat nem azert de neki kellene szakitania veled, ha szereted akkor nem dumalsz csajokkal orakat hanem menjel sorozni vagy focizni a haverjaiddal.. Rem elhagy mihamarabb bunko allat!
2015. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
45%
Szerintem szakíts vele :DDDDD Túlzottan féltékeny :s és ez nagyon irritáló amúgy :ss
2015. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Szakíts. Az oké, hogy én vagy mások ebből a történetből azt szűrik le, hogy a barátnőd idegesítő és mindenkire féltékeny de ha te is ezt gondolod róla, akkor mi értelme vele maradni???
2015. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!