Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy minden csajt megkaphassak?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban járok doscokba és táncolok idegen lányokkal de sokszor gátlások merülnek fel bennem mikor arra gondolok milyen rossz is lehet a szám íze.

Ha iszok valami alkoholos italt akkor utána rögtön megy a rágó de a sok tánc miatt valahogy kiszárad a torkom és én legalábbis kicsit büdösnek találom. Mi csináljak, hogy ez elmúljon? Igyak több vizet vagy valamilyen szájspray-t használak. Ti, hogy oldjátok ezt meg?


2015. jún. 13. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, ne minden csajt akarjál, hanem csak egyet aki tetszik is. Ugyse tudnál mit kezdeni pármillió csajjal egyszerre, szóval érd be eggyel és azzal foglalkozz.

Ha egy csepp esze is van egy csajnak, és felfigyelt rád, és szemmel tart, akkor esélyed nem lesz nála, ha azt látja, hogy egész este körözöl a virágokon egy méh, aztán mind ott hagyod amikor vége a táncnak. Nézz ki egy csajt. kerülj a közelébe, és csak vele foglalkozz egész este. talán esélyesebb lesz, hogy azt higgye hogy érdekel is téged és talán ezek után meg is akar majd ismerni.

2015. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

engem részegen pont nem érdekel, hogy milyen a szám szaga :D

bár nem értem hogy a fő kérdés hogy kapcsolódik a lentebb említett problémáddal, attól hogy friss a lehelleted még nem leszel olyan pasi aki minden lányt megkap, és igazából egyáltalán nem ugy látszik a kérdésedből hogy ez egyhamar be fog következni

2015. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!