Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ciki, ha 17 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 17 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
Nem gondolom, hogy csúnya lennék (oké, a combom kicsit vastag, de... na! :D),már tetszettem is fiúknak, de ők nekem nem. Csókolóztam is már, többször is, de egyszerűen senki sem tetszik úgy. Komolyan, akit helyesnek találok, annak fix, hogy nem tetszik a személyisége. Őszintén szólva, még egy fiúnak sem ragadott meg annyira a személyisége. Lehet, hogy az elvárásaim túl nagyok, vagy csak szerencsétlen vagyok ezen a téren. Vagy egyszerűen csak türelmesnek kellene lennem?
2015. jún. 24. 14:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én is kiváncsi lennék rá hogy nézel ki.
2015. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan gondolod? Iskolapadban van a helyed.
2015. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Noren1989 ***** válasza:

Nem, perpillanat nem ciki, de mikorra odajutnál, hogy jársz egy pasival, de a párkapcsolatokról meg halványlila dunsztod sincs...na az lesz a ciki.

25/F

2015. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én most leszek 18 és nekem sem volt még barátom.
2015. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem 12 évesen kell kezdeni de nem is 20 évesen.

Az átlagos 1. kapcsolat kor felső határán vagy.

A türelmes várakozás a legrosszabb amit tehetsz. Ha úgy érzed neked még nincs szűkséged egy pasira, akkor rendben, de ha szeretnéd az élet egyik legcsodálatosabb részét átélni, akkor ne csak ölbetett kézzel várj.

2015. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
89%
Szerintem nem ciki, inkább elgondolkodtatónak mondanám. Sok lány nincsen tisztában azzal, hogy olyan hasonló 'fajsùlyù' fiùt kell választania. Várnak a ,,kicsit vastag" combjaikkal, a hercegekre, és az alfahímekre, csak éppen önmagukkal nem tudnak szembenézni, mert ők az Igazira várnak. 47 évesen, tök egyedül esetleg elkezdik lejjebb adni az igényeiket.
2015. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszek az „igaziban”.. és nem várok senkire, egyszerűen nem szeretnék olyasvalakivel összejönni, akinek nem tetszik a személyisége, mert azt hiszem fölösleges lenne.
2015. jún. 25. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!