Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, mekkora szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mekkora szerintetek az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ti veletek egykorú, max. néhány évvel idősebb fiúkkal járnátok inkább vagy a nagyobb korkülönbség (akár 10-15 év) jobb egy kapcsolatban?
2015. jún. 30. 14:33
1 2
 11/12 anonim válasza:

ez marhára emberfüggő, nem lehet így bekategórizálni!

Volt olyan párom akivel 1-2 év különbség volt köztünk, amit így "ideálisnak" mondanának... hát katasztrófális volt az egész.

van aki 30 évesen rohadt gyerekes, és felelőtlen életet él, és van aki 30 évesen már kicsit komolyabb.

Szóval az egész emberfüggő

2015. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

ja, előző vagyok. Köztünk 9 év van, ezt nem írtam.

31 a Párom én pedig 23 leszek.

Mindkettőnknek tökéletes ez így!

már házasok vagyunk,most pedig a kisfiúnkat várjuk októberre :)

2015. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!