Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassam a kapcsolatomat? Kommmentbe hosszabban leírom a részleteket

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 10:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
hol van a komment?
2015. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gondolom még mindig írja
2015. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Több mint 6 éve ismerem a barátnőmet ...nyomban bele is szerettem de valahogy az élet másfele sodorta őt is s engemet is egy időbe hosszasan beszélgetünk órák hosszát éreztem na most lehet valami ... pechemre összejött valaki mással ...elfogadtam próbáltam továbblépni egy évig járt a barátjával s egyszer csak csörög a telom hát ő az kezdtünk beszélgetni s hát ő az ...éreztem na itt lehet az esély amire vártam időt adtam neki egy idő után egyre szorosabb lett a dolog míg összejöttünk 1 hét után szakított velem mások miatt... mondtam oké elfogadom pont jött a nagykorúsításunk ahol úgymond kerültem őt nem volt kedvem a közelébe lenni ( nehéz természetű lobbanékony , s könnyen sirvafakad, érzékeny) egyszer csak üzenetek sorát kapom nem válaszoltam rájuk de nem nagyon vettem rájuk tudomást ... kis idő múlva sírva jön hozzám szeretne beszélni velem ... elmondta szeretné folytatni szeret csak még nem annyira megviselte a szakítása ... nehezen tud megbízni már másba nem szeretné hirtelen annyira beleélni magát... ezt követően kb 2 hónapig nagyon jó volt vele éreztem h érdeklem folyamatosan keresett hívott ..alakult a dolog .. közbe még jobban beleszerettem ahogy megkezdtem ismerni ... elszeretett volna menni egy bálba az ő baráti köréhez s megkért h nem e mennénk el s nem e vinném el... öszintén egész nap kora reggeltől dolgoztam labamon alig álltam de belementem a kedvéért táncoltunk jol indult a dolog felkérte az egyik ismerőse... s majd a volt barátja ...ezt követően megváltozott nem volt kedve semmihez .. engem is ott hagyott egyedül ismerős egyes valahogy eluttem az időt csak bántott h egy barátjának se mutatott be arra felveszett s kezdte végezte.. en csak halgattam halgattam ..még aa végén én voltam a hibás mindenért még én éreztem magam szarul a végén . ugy vettem ki a szavait h h senkibe se bízhat.-arra mondam s én nem jelentek ilyen formán semmit ? szakítani akarsz - azt válaszolta nem csak nem hagyja békén a volt pasija s igen fontos vagyok neki szeret csak ... .mindent megtettem érte mindenhova elvittem próbáltam a kedvére tenni látszott rajta h van valami baj az este után szűkszavúbb lett az sms ei úgymond megváltoztam rákérdeztem nem tudja úgy érzi hamar jöttem neki de boldog velem s nem akarja tönkre tenni ... érzem azért h hanyagol az azelőttihez képest ha nem hívom írok rá este későn eszibe jutok neki s felhív ... tudom s érzem valami nem oké itt de szeretem nagyon most azon vagyok hogy ujra azt a derült boldog lánnyt lássam h érezzem h igazán boldog csak kezdek úgymond belefáradni...
2015. ápr. 13. 11:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Picit hoszu lett:P
2015. ápr. 13. 11:22
 5/11 A kérdező kommentje:
s úgy érzem haragszik rám kérdem tettem valami rosszat megbántottalak nincs semmi röviden a válasz zavar már az egész.... elmondtam neki komoly kapcsolatot szeretnék nem valami futó kalandot ...
2015. ápr. 13. 11:28
 6/11 A kérdező kommentje:
s hozzátettem ha te nem szeretnél csak egy rövid rosszul végződőt inkább most hagyjuk abba mig rosszra nem fordul de nem szeretné semmi áron befejezni... elegem lett a rövid kapcsolatokból szerintem semmi értelme ....
2015. ápr. 13. 11:30
 7/11 anonim válasza:
Ez így elég ellentmondásos helyzet, mindenképpen beszéljétek meg négyszemközt, hogy akkor most pontosan mit akar.
2015. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
előre is kösz mindenkinek a tanácsokat :))))
2015. ápr. 13. 11:33
 9/11 A kérdező kommentje:
azt mondta idővel eldől h komollyá válik e vagy sem vajon csak ezen múlik ?
2015. ápr. 13. 11:34
 10/11 A kérdező kommentje:
kifejtenéd ezt az ellentmondásos részt..külső szemmel másként értelmezhető..egyszóval nem értek már semmit csak azt tudom h szeretem s mindent megteszek azért h ő boldog legyen...ha ő boldog az tesz engem is boldoggá
2015. ápr. 13. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!