Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetném meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a barátommal. És körübelül fél éve, hogy megromlott a kapcsolatunk az én hülyeségem miatt. Állandóan veszekedünk, néha a szakítás szélén állunk, de az utolsó pillanatban mindig meggondoljuk magunkat.

Érzelmileg zavarodott vagyok. Nincs olyan nap,hogy ne sírnék, nőgyógyászati gondjaim lettek, állandóan kedvtelen vagyok.A családommal is katasztrófális a kapcsolatom.

A párom nem bízik bennem, úgy érzi,hogy megcsaltam, többen mondogatják neki, hogy tuti, miközben nem csaltam meg,soha nem tennék ilyet vele. Nagyon szeretem őt,de amikor leakarok vele ülni, és megbeszélni a problémáinkat,mindig veszekedés lesz a vége. aztán persze kibékülés. Tudom, hogy ő is szeret engem,mondja,érezteti velem,csak szerintem elbizonytalanodott "kicsit". Kérlek segítsetek,nem akarom ŐT ELVESZÍTENI! :(


2010. nov. 27. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Írjátok le a problémáitokat, hátha az segít. Ha akarjátok, utána ki lehet cserélni a levelet, de beszélni, veszekedni, kiabálni nem. Aztán elolvasás után, később beszéljetek róla.


Vagy keressetek fel egy párterapeutát.

2010. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,ez jól hangzik, kipróbáljuk. hátha ettől jobb lesz valamivel a helyzet.
2010. nov. 27. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
saját bevallásod szerint nagyrészt a te hülyeséged a problémák forrása. Akkor nem hiszem hogy egy párterápia használna. neked kéne egyedül pszichológus. előbb az embernek magával kell rendben lennie, akkor tud stabil kapcsolatot kiépíteni mással.
2010. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!