Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá barátnőmet hogy szúrassa át a fülét és hordjon fülbevalót? 18/f Többi lent!

Figyelt kérdés
18 Éves fiú vagyok,barátnőm is 18 éves. Nagyon szép nő nekem nagyon tetszik. Csak egy dolog nem tetszik benne nekem: nem hord fülbevalót és a füle sincs át lyukasztva sajnos. Hogyan vegyem rá hogy szúrassa át és hordjon fülbevalót?

2015. júl. 10. 12:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Vesd fel neki az ötletet, aztán ő eldönti, hogy akarja-e. Ha nem, akkor ez van.
2015. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Ezt neki kell akarnia. Egyébként nekem át van szúrva a fülem, mégse hordok állandóan fülbevalót, egy ideje valahogy zavarja a fülemet, bármilyen fülbevaló szinte, bevörösödik, kisebesedik, viszket, kényelmetlen, zavar. Így nem hordok, csak ritkán.
2015. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó: szerinte fémallergiád van. Nekem is ezt csinálja ha bizsu, ezüst fülbevalót próbálok viselni, csak aranyat és az orvosi fémet bírja, az viszont kényelmes, nem vörösödik, sebesedik, viszket. (csak addig vörös amíg beleszenvedem, mert mondjuk hónapok óta nem viseltem :) )


Kedves kérdező: ha a barátnődnek 18 éves korára sincs kifúrva a füle az azt jelenti, hogy a szülei rábízták a döntést, hogy mikor szeretne. Ő pedig még nem szeretné. Nálunk is ránk bízták a döntést. Nekem így 7 évesen lett kifúrva, húgomnak pedig csak 15 évesen! Szóval maximum vesd fel neki, hogy nem gondolkodott-e még rajta vagy neked nagyon tetszene, de ne vedd rá sehogyan sem!

2015. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De nekem már így nem olyan jó! Már nem bírom ki így hogy nincs fülbevalója! Annyira szeretném hogy legyen neki!!! Mit mondjak neki mégis?
2015. júl. 10. 13:42
 5/27 opened paradise ***** válasza:
88%

Mit mondj neki?

Mondjuk,hogy kereshetne normális fiút,ha nem akar majd hülye gyerekeket magának...

2015. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fémallergiám lenne. Kb. huszonpár éves koromig hordtam folyamatosan fülbevalót kislány korom óta úgy, hogy nem volt tőle semmi bajom. Ez a probléma az utóbbi pár évben jelentkezett.
2015. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Megmondhatod neki, hogy keressen egy olyan barátot, aki nemcsak akkor szeretné, ha lenne fülbevalója.

Nem kell a te képedre formálni hogy az ízlésed szerint tegyen valamit.

2015. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szép fülbevalót amelyben örömödet leled és legyen az a barátnőd, a fülbevalóba lennél szerelmes akkor is ha lenne neki.
2015. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

"De nekem már így nem olyan jó! Már nem bírom ki így hogy nincs fülbevalója! Annyira szeretném hogy legyen neki!!! Mit mondjak neki mégis?"

Azta mekkora problémáid vannak ember xD Szerintem mondd ezt: "szívem, azon gondolkodtam, hogy tök jól állna neked a fülbevaló, nem szeretnéd kipróbálni?" Ha meg nem, és ez ekkora problémát jelent, akkor szakíts vele, mindketten jobban jártok.

Amúgy a fent idézett szöveget az összes többi válaszolónak is elküldted privátban is? Kissé fölöslegesnek érzem ezt, aki tovább akar foglalkozni a témával az úgyis követi a kérdést a megválaszoltjainál, bár egy ilyen súlyos és hatalmas problémánál megértem, hogy biztosra mész *SARCASM* :P

2015. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Lepd meg pár mágneses fülbevalóval, így nem kell lyukasztani a fülét.


[link]


Gondolom, a lényegét nem kell elmagyarázni.

2015. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!