Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogos volt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt a kiakadásom? Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de már régóta ismerjük egymást. Ő profi szinten sportol, nyáron van a szezon náluk, így most van a legtöbb edzése. (Heti hét napból hét, van hogy 5-6 órásra is elhúzódik). Emiatt néha elég ritkán tudunk találkozni, de eddig mindig megoldottuk. Mostanában viszont egyre több a kifogása, fáradt, még konditerembe kell mennie hogy meglegyen a "napi adag", és sorolhatnám. Tudtam, hogy ez mivel jár már az elején, de annyira nem zavart, mert legalább ha szabadideje volt, azt együtt töltöttük. Tegnap viszont kiborult a bili, történt ugyanis, hogy végzett délután ötkor, ezt írta is, mert azért messengeren folyamatosan beszélünk, kérdeztem hogy nem találkozunk-e később, mert írta hogy hazamegy, lezuhanyzik, stb. Erre azt válaszolta, hogy nem jó, mert már reggel megbeszélték az edzőtársaival, hogy este elmennek inni.

Azokkal, akikkel minden nap órákat van együtt. Reggel megbeszélték, tehát egész nap tudta, hogy korán végez, és eszébe sem jutottam. Ja, mert nem találkoztunk 1,5 hete. (Edzőtáborban volt)

Iszonyatosan kiakadtam, és nagyon csúnyán beszéltem vele, mostmár azért kicsit sajnálom, mert lehet túlreagáltam, de nagyon felment bennem a pumpa. Egyszerre volt ez bántó és megalázó a részéről, jól összevesztünk persze, nem is beszéltünk azóta.

Nagyon bánt ez az egész, mert én elhiszem hogy neki mindene a sport, és ahol tudom, támogatom, de ezzel a tegnapival teljesen azt mutatta felém, hogy kb. nem érdeklem, és minden fontosabb neki.

Ti mit gondoltok, túlreagáltam?

17L, 18F


2015. júl. 29. 17:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem forog körülötte a világ. És le van foglalva az agyam, egész júniusban dolgoztam, rengeteget vagyok a barátnőimmel, akiket nem hagyok ott a barátomért, a családommal, szóval nem abból áll az életem, hogy rajta lógok. De ha van szabadidőm, akkor -szerintem- normális, hogy ő jut elsőnek eszembe. Az meg hogy "a messengeren a nyakán lógok"... Ha annyira idegesítem, akkor ne válaszoljon, vagy ne írjon ő rám. Ilyen egyszerű.

Egyébként ha már szóba jött, nem csapatsportol, hanem kajakozik.

Viszont a válaszok azért kicsit fájnak, nyilván nem vagyok tökéletes, és nem csinálok tökéletesen mindent, de hogy ennyire rossz barátnő lennék,azt nem gondoltam volna.

2015. júl. 29. 18:33
 12/17 anonim ***** válasza:

Senki nem írta, hogy rossz barátnő vagy.

Nem csináltál semmi rosszat. Érthető, hogy szeretnél többet együtt lenni a barátoddal. És ő sem csinált rosszat, mert egyszer elment a haverokkal.

Gondolj arra, hogy ez csak egy ilyen zsúfolt időszak és hamarosan több ideje lesz.

2015. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

De nem egyszer ment el....ezt le is írtam.

Azt kétlem, hogy nemsokára több időnk lesz, edz ősszel meg télen is, csak kevesebbet, viszont jövőre érettségizik.

2015. júl. 29. 18:43
 14/17 anonim ***** válasza:

De ha nem tudunk neked olyan választ adni ami nem esik jól mi is szeretnél?


Mondjuk azt hogy ő a hibás?

2015. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem :)

Elfogadom a véleményeket, hogy túlreagáltam, mert kicsit érzem én is.

Az olyanokat, hogy rajta lógok és sok vagyok neki, az olyanokat nem. És nem azért, mert nem érzem így, hanem mert NINCS ÍGY.

2015. júl. 29. 18:55
 16/17 anonim ***** válasza:

Ott kezdeném, hogy szerintem is túlreagáltad. Szeretne egy kis időt tölteni a társaival. Neki is egyébként milyen lenne, ha a társai elhívják, de nemet mond. (mert gondolom nem minden nap iszik a haverjaival)


Beszéld meg vele nyugodtan és normális körülmények között, hogy ez téged bánt. Majd biztosan megpróbál tenni valamit.


Végül egy személyes dolog: az én volt barátnőm is hasonlóan reagálta le néhányszor, hogy a barátokkal elmentünk. Vagy utólag azt is szóvá tette, hogy mikor ő ott volt, nem egyfolytában vele foglalkoztam. Ez nem tett jót a kapcsolatunknak, de nem ez volt a oka, hogy szakítottunk. Ezzel szeretném érzékeltetni, hogy mi ilyen korban (én 17) egy kicsit több szabadságot szeretnénk, mint amit sokszor a barátnőnk elvisel. Szóval nyugodj meg, szeret téged és érdekled is, csak most éppen leterhelt.

2015. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
pasiként mondom, EGYÁLTALÁN NEM REAGÁLTAD TÚL. Másfél hétig nem találkoztatok, rá ért, olyannal találkozott, akikkel hetek óta együtt van. Szerintem ez bunkóság volt.
2015. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!